Aktualności

Kancelaria Prawna Inkaso WEC SA zwiększa zaangażowanie w Widzew

Kolejny sponsor zdecydował się przedłużyć współpracę z klubem, zwiększając jednocześnie skalę swojego zaangażowania finansowego.

Grupa WEC współpracuje z Widzewem od dawna. W nowym sezonie jej wkład finansowy w klub zwiększy się jednak o aż 70%. Kluczowym elementem ekspozycji marki będzie branding na koszulce meczowej. Na oficjalnym stroju Widzewa przygotowanym na nowy sezon pojawi się logotyp www.grupawec.pl zlokalizowany z tyłu koszulki pod numerem zawodnika.

Firma ma prawo do używania tytułu Sponsora Oficjalnego Widzewa Łódź SA. Wiąże się to z szeregiem korzyści, takich jak obecność na ściankach sponsorskich, banerach reklamowych, biletach, oficjalnych pismach oraz w mediach elektronicznych klubu.

W skład Grupy WEC, oprócz spółki wiodącej, wchodzi szereg spółek zapewniających wsparcie prawne, finansowe czy księgowe biznesowi. Szczegóły znaleźć można na stronie www.grupawec.pl.

Kancelaria Prawna Inkaso WEC wynajmuje również jedną z lóż biznesowych na stadionie Widzewa, a pracownicy Grupy WEC są licznie obecni na trybunach VIP. - Mogę śmiało przyznać, że współpraca klubu z kancelarią przynosi wymierne korzyści dla obu stron. Cieszę się, że teraz przechodzi ona na wyższy poziom i jeszcze ściślej zwiąże ze sobą oba podmioty. W widzewskiej rodzinie na dłużej zostaje stabilny, myślący o długofalowej współpracy partner, Grupa WEC może zaś rosnąć razem z dynamicznie rozwijającym się i rozpoznawalnym w całej Polsce i za granicą klubem - podkreśla Remigiusz Brzeziński, prezes zarządu Kancelarii Prawnej Inkaso WEC i jednocześnie przewodniczący rady nadzorczej Widzewa Łódź SA.

- To dla nas świetna wiadomość. Wspólnie z Grupą WEC i innymi firmami, które zakładają wieloletnią współpracę z klubem, tworzymy fundament dający nadzieję na szybką realizację naszego największego celu, czyli powrotu do piłkarskiej ekstraklasy. W chwili, gdy drużyna z całych sił walczy o awans do II ligi, zaufanie nam na polu biznesowym powinno być pozytywnym sygnałem dla całego środowiska. Razem możemy więcej - zaznacza prezes Widzewa Przemysław Klementowski.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela