Aktualności

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. sponsorem Widzewa na nadchodzący sezon

Z przyjemnością informujemy, że łódzka spółka Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. podpisała nową umowę sponsorską z RTS Widzew Łódź na kolejny sezon.

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A., będąca jedną ze spółek grupy WEC, wspiera klub od początku jego odbudowy, która rozpoczęła się wraz z początkiem sezonu 2015/2016. - Jesteśmy z Widzewem od lat. Kochamy ten klub, dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się dalej być jego sponsorem. Ponadto, współpraca z Widzewem przynosi korzyści obu stronom - zarówno w sferze wizerunkowej, jak i biznesowej. Kancelaria Prawna – Inkaso WEC S.A., która jest główną spółką grupy WEC, rozwija się dynamicznie, dzięki czemu z przyjemnością możemy być częścią wielkiego projektu, jakim jest Widzew Łódź - powiedział redakcji oficjalnej strony klubu Remigiusz Brzeziński, Prezes Zarządu Kancelarii Prawnej-Inkaso WEC S.A.

W sezonie 2017/2018, podobnie jak w poprzednich, logo firmy eksponowane będzie na spodenkach piłkarzy Widzewa, a także na bannerach okalających plac gry oraz na koronie stadionu przy alei Piłsudskiego. Ponadto, przedłużona została umowa na wynajem loży VIP. W strefie VIP z kolei firma uzyskała prawo do ekspozycji roll-upu ze swoim logotypem.

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. jest wiodącą spółką Grupy Kapitałowej WEC, która powstała w 1995 roku. Firma oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami z sektora B2B, do których należą windykacja należności, prewencja i wykup wierzytelności, uzyskiwanie odszkodowań, szkolenia oraz MikroFaktoring WEC. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (rynek NewConnect) i jest jednym z liderów szeroko pojętego rynku wierzytelności w Polsce.

Poza Kancelarią Prawną – Inkaso WEC S.A. w skład grupy kapitałowej wchodzą jeszcze trzy spółki: SME Solutions Sp. z o.o., Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. oraz E-wierzyciel PL Sp. z o.o. – operator platformy internetowej www.gielda-dlugow.net. Pierwsza z wymienionych oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie usług finansowych. Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. świadczy pełen zakres usług prawnych w obszarze prawa gospodarczego, procesowego oraz korporacyjnego. Serwis www.gielda-dlugow.net umożliwia z kolei dodawanie ogłoszeń o sprzedaży wierzytelności gospodarczych on-line. Platforma posiada w swoich zasobach oferty zakupu wierzytelności o wartości kilkudziesięciu milionów złotych.

W imieniu klubu serdecznie dziękujemy Kancelarii Prawnej – Inkaso WEC S.A. za ponowne okazanie zaufania i kontynuację współpracy z Widzewem. Szczegółową ofertę wszystkich spółek grupy WEC można poznać na następujących stronach:

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC S.A. - www.kancelariawec.eu
SME Solutions Sp. z o.o. - www.smesolutions.eu
Kancelaria Prawna WEC Sroczyński i Wspólnicy Sp.k. - www.wec-law.pl
E-wierzyciel PL Sp. z o.o  - www.gielda-dlugow.net

***

Pozostałych zainteresowanych przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela