Aktualności

Kancelaria Kuśmierek dalej gra z radiem Widzew.FM

Dotychczasowy sponsor klubowej rozgłośni radiowej - Kancelaria Kuśmierek zdecydowała się przedłużyć umowę partnerką i w kolejnych miesiącach nadal wspierać oficjalne widzewskie radio.

Dotychczasowa współpraca radia z firmą prawniczą rozpoczęła się w czerwcu. Od tego momentu na falach Widzew.FM publikowane były spoty reklamowe, zachęcające do nawiązania kontaktu ze sponsorem. Kooperacja okazała się satysfakcjonująca i obie strony zdecydowały się ją kontynuować. Warto zaznaczyć, że Paweł Kuśmierek, właściciel Kancelarii, będzie pierwszym gościem nowego cyklu radiowego "Gramy z Biznesem", który swoją premierę będzie miał w najbliższy wtorek.

Kancelaria Kuśmierek to licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, który zaprasza do współpracy w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz upadłości. Sponsor klubowego radia doradza, jak skorzystać ze środków prawnych prawa restrukturyzacyjnego i prawa upadłościowego tak, by skutecznie "wyleczyć" znajdujące się w trudnej sytuacji przedsiębiorstwo (WIĘCEJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Widzew Łódź - Arka Gdynia 29.11.2020 (cz. II)

Tabela rozgrywek

8 GKS Tychy 21
9 Puszcza Niepołomice 20
10 Miedź Legnica 20
11 Widzew Łódź 19
12 Stomil Olsztyn 16
13 Chrobry Głogów 15
14 GKS Bełchatów 14
Pełna tabela