Aktualności

Kadra Widzewa na zgrupowanie w Kleszczowie

Na tygodniowym obozie przygotowawczym trener Przemysław Cecherz będzie miał do dyspozycji 24 piłkarzy.

Najbliższe pięć dni zawodnicy Widzewa Łódź spędzą w Parku Zdrowia i Rozrywki SOLPARK KLESZCZÓW. Sztab szkoleniowy będzie więc miał idealną okazję, by dokładnie przyjrzeć się kadrze i popracować nad formą oraz przygotowaniem taktycznym przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2016/2017.

W poniedziałek o 7:30 rano do Kleszczowa wyjedzie 29 osób, w tym 24 piłkarzy. Jest wśród nich testowany w połowie stycznia napastnik, Piotr Okuniewicz. Co ciekawe, zapewnione zostało dodatkowe wolne miejsce, więc kadra klubu może się na wyjeździe nieznacznie zwiększyć.

Pierwsza weryfikacja pracy zespołu nastąpi już w najbliższą środę w Gutowie Małym, gdzie Widzew rozegra mecz kontrolny z białoruskim FC Haradzieja. W piątek, w sparingu na zakończenie obozu, łodzianie zmierzą się z kolei z Sokołem KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Kadra Widzewa na zgrupowanie w Kleszczowie:

Maciej Humerski, Adam Uszyński, Patryk Wolański, Patryk Baran, Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek, Marcin Kozłowski, Przemysław Rodak, Kamil Tlaga, Sebastian Zieleniecki, Adrian Budka, Paweł Broniszewski, Maciej Kazimierowicz, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Krzysztof Możdżonek, Sebastian Olczak, Adam Radwański, Patryk Strus, Kamil Wielgus, zawodnik testowany, Grzegorz Brochocki, Dawid Kamiński, Piotr Okuniewicz.

Sztab szkoleniowy:

Przemysław Cecherz - pierwszy trener

Jakub Grzeszczakowski - drugi trener

Wojciech Walda - masażysta

Joanna Tułacz - masażysta

Marcin Pipczyński - kierownik drużyny.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela