Aktualności

Kadra Widzewa na zgrupowanie w Kleszczowie

Na tygodniowym obozie przygotowawczym trener Przemysław Cecherz będzie miał do dyspozycji 24 piłkarzy.

Najbliższe pięć dni zawodnicy Widzewa Łódź spędzą w Parku Zdrowia i Rozrywki SOLPARK KLESZCZÓW. Sztab szkoleniowy będzie więc miał idealną okazję, by dokładnie przyjrzeć się kadrze i popracować nad formą oraz przygotowaniem taktycznym przed zbliżającą się rundą wiosenną sezonu 2016/2017.

W poniedziałek o 7:30 rano do Kleszczowa wyjedzie 29 osób, w tym 24 piłkarzy. Jest wśród nich testowany w połowie stycznia napastnik, Piotr Okuniewicz. Co ciekawe, zapewnione zostało dodatkowe wolne miejsce, więc kadra klubu może się na wyjeździe nieznacznie zwiększyć.

Pierwsza weryfikacja pracy zespołu nastąpi już w najbliższą środę w Gutowie Małym, gdzie Widzew rozegra mecz kontrolny z białoruskim FC Haradzieja. W piątek, w sparingu na zakończenie obozu, łodzianie zmierzą się z kolei z Sokołem KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Kadra Widzewa na zgrupowanie w Kleszczowie:

Maciej Humerski, Adam Uszyński, Patryk Wolański, Patryk Baran, Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek, Marcin Kozłowski, Przemysław Rodak, Kamil Tlaga, Sebastian Zieleniecki, Adrian Budka, Paweł Broniszewski, Maciej Kazimierowicz, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Krzysztof Możdżonek, Sebastian Olczak, Adam Radwański, Patryk Strus, Kamil Wielgus, zawodnik testowany, Grzegorz Brochocki, Dawid Kamiński, Piotr Okuniewicz.

Sztab szkoleniowy:

Przemysław Cecherz - pierwszy trener

Jakub Grzeszczakowski - drugi trener

Wojciech Walda - masażysta

Joanna Tułacz - masażysta

Marcin Pipczyński - kierownik drużyny.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 34
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 34
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30
4 Huragan Morąg 30
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
6 Victoria Sulejówek 25
7 Olimpia Zambrów 24
Pełna tabela