Aktualności

Kadra na mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Znana jest już dziewiętnastoosobowa kadra, jaką trener Przemysław Cecherz powołał na pierwszy mecz rundy wiosennej bieżącego sezonu, który odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim. Rywalem łodzian będzie miejscowy Świt.

W meczowym składzie na niedzielne spotkanie znalazło się dziesięciu piłkarzy, którzy do Widzewa dołączyli zimą. Mowa o: Macieju Humerskim, Patryku Wolańskim, Patryku Baranie, Marcinie Nowaku, Macieju Kazimierowiczu, Sebastianie Olczaku, Adamie Radwańskim, Dawidzie Kamińskim, Piotrze Okuniewiczu oraz Marcinie Krzywickim. Decyzją trenera, do Nowego Dworu Mazowieckiego nie pojadą Paweł Broniszewski oraz Yudai Ogawa.

Z racji tego, że w szerokiej kadrze na starcie ze Świtem znalazło się dziewiętnastu piłkarzy, nie jest to ostateczny skład, jaki znajdzie się w protokole meczowym. Ten pomieścić może jedynie osiemnaście nazwisk zawodników jednej drużyny.

Kadra Widzewa na mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki:

Maciej Humerski, Patryk Wolański, Marcin Kozłowski, Patryk Baran, Bartłomiej Gromek, Kamil Tlaga, Sebastian Zieleniecki, Marcin Nowak, Przemysław Rodak, Maciej Kazimierowicz, Sebastian Olczak, Adam Radwański, Krzysztof Możdżonek, Dawid Kamiński, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Adrian Budka, Piotr Okuniewicz, Marcin Krzywicki.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ursus Warszawa 22.09.2017

Widzew Łódź - Ursus Warszawa 22.09.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 20
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19
4 Ursus Warszawa 18
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16
6 Victoria Sulejówek 15
7 Huragan Morąg 14
Pełna tabela