Aktualności

Kadra na mecz ze Stalą Głowno

Znany jest już osiemnastoosobowy skład jaki został wybrany na środowy mecz na stadionie przy ul. Milionowej ze Stalą Głowno.

W stosunku do poprzedniej kolejki, kiedy to łodzianie udali się do Nieborowa na mecz z Orłem, w kadrze zaszły trzy zmiany. W środę w szeregach defensywy Widzewa zabraknie jej filaru, Damiana Dudały. To efekt czwartej żółtej kartki, jaką ujrzał tydzień temu podstawowy defensor czerwono-biało-czerwonych. Poza tym, obrońca łodzian odczuwa uraz kolana, z powodu którego opuścił weekendowy trening.

Na kontuzje w ostatnich narzekali także Konrad Reszka, Damian Marcioch, Kamil Wielgus oraz Michał Polit. Żaden z nich, podobnie jak Dudała, nie znalazł się w meczowej kadrze na mecz ze Stalą. Miejsca zabrakło również dla Wojciecha Gradeckiego oraz Damiana Gilarskiego. W ich miejsce w składzie pojawili się Vladimir Bednar, który na poprzednim meczu pełnił funkcję tymczasowego trenera, Damian Kozieł oraz Aleksander Majerz.

To premierowa "osiemnastka" ustalona przez nowego trenera Widzewa, Marcina Płuskę. Powodzenia w środowym meczu!

Kadra na mecz ze Stalą Głowno:

Michał Sokołowicz, Michał Chachuła, Michał Pietras, Daniel Maczurek, Mateusz Milczarek, Damian Kozieł, Mariusz Rachubiński, Princewill Okachi, Vladimir Bednar, Kamil Bartos, Adrian Budka, Michał Czaplarski, Nikodem Kasperczak, Konrad Puchalski, Igor Świątkiewicz, Aleksander Majerz, Adrian Kralkowski, Kamil Zieliński


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 20
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19
4 Ursus Warszawa 18
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16
6 Victoria Sulejówek 15
7 Huragan Morąg 14
Pełna tabela