Aktualności

Kadra na mecz ze Stalą Głowno

Znany jest już osiemnastoosobowy skład jaki został wybrany na środowy mecz na stadionie przy ul. Milionowej ze Stalą Głowno.

W stosunku do poprzedniej kolejki, kiedy to łodzianie udali się do Nieborowa na mecz z Orłem, w kadrze zaszły trzy zmiany. W środę w szeregach defensywy Widzewa zabraknie jej filaru, Damiana Dudały. To efekt czwartej żółtej kartki, jaką ujrzał tydzień temu podstawowy defensor czerwono-biało-czerwonych. Poza tym, obrońca łodzian odczuwa uraz kolana, z powodu którego opuścił weekendowy trening.

Na kontuzje w ostatnich narzekali także Konrad Reszka, Damian Marcioch, Kamil Wielgus oraz Michał Polit. Żaden z nich, podobnie jak Dudała, nie znalazł się w meczowej kadrze na mecz ze Stalą. Miejsca zabrakło również dla Wojciecha Gradeckiego oraz Damiana Gilarskiego. W ich miejsce w składzie pojawili się Vladimir Bednar, który na poprzednim meczu pełnił funkcję tymczasowego trenera, Damian Kozieł oraz Aleksander Majerz.

To premierowa "osiemnastka" ustalona przez nowego trenera Widzewa, Marcina Płuskę. Powodzenia w środowym meczu!

Kadra na mecz ze Stalą Głowno:

Michał Sokołowicz, Michał Chachuła, Michał Pietras, Daniel Maczurek, Mateusz Milczarek, Damian Kozieł, Mariusz Rachubiński, Princewill Okachi, Vladimir Bednar, Kamil Bartos, Adrian Budka, Michał Czaplarski, Nikodem Kasperczak, Konrad Puchalski, Igor Świątkiewicz, Aleksander Majerz, Adrian Kralkowski, Kamil Zieliński


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wokół meczu z Victorią Sulejówek 10.03.2018

Wokół meczu z Victorią Sulejówek 10.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela