Aktualności

Ostatni trening i kadra na mecz z Wartą

26 zawodników ćwiczyło w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego. Trener Franciszek Smuda podał 18-osobową kadrę na sobotni mecz z Wartą w Sieradzu (godz. 15).

W zajęciach zabrakło Bartłomieja Niedzieli i Jakuba Mikołajczaka. Młody bramkarz dostał wolne, bo w sobotę czekają go dwa występy – w rezerwach i w juniorach starszych. Wciąż indywidualnie ćwiczyli Daniel Świderski i Kacper Falon. Z młodych zawodników trenowali Jakub Jasiński, Marcel Pięczek i Kacper Pipczyński.

Piłkarze ćwiczyli m.in. ustawianie się podczas stałych fragmentów, pracowali nad taktyką i szybkim przechodzeniem do pressingu.

Po treningu trener Smuda podał kadrę na mecz z Wartą, w której zaszła jedna, wymuszona zmiana. W sobotę nie może zagrać Marcin Kozłowski, który pauzuje za żółte kartki. Jego miejsce zajął Bartłomiej Rakowski, który z powodu kontuzji w sparingu z Wartą Poznań stracił część okresu przygotowawczego i początek rundy. Teraz jest już jednak w pełni zdrowy i gotowy do gry.

Kadra Widzewa na mecz z Wartą Sieradz:

Bramkarze: Patryk Wolański, Maciej Humerski.

Obrońcy: Damian Kostkowski, Sebastian Zieleniecki, Radosław Sylwestrzak, Marcin Pigiel, Bartłomiej Rakowski.

Pomocnicy: Mateusz Michalski, Maciej Kazimierowicz, Daniel Mąka, Aleksander Kwiek, Dario Kristo, Michał Przybylski, Marcin Pieńkowski, Marek Zuziak.

Napastnicy: Michał Miller, Robert Demjan, Karol Stanek.

***

Warta Sieradz - Widzew Łódź / sobota 24 marca 2018 r., godz. 15:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Słoneczny poniedziałek w Alanyi 17.02.202

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela