Aktualności

Ostatni trening i kadra na mecz z Wartą

26 zawodników ćwiczyło w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego. Trener Franciszek Smuda podał 18-osobową kadrę na sobotni mecz z Wartą w Sieradzu (godz. 15).

W zajęciach zabrakło Bartłomieja Niedzieli i Jakuba Mikołajczaka. Młody bramkarz dostał wolne, bo w sobotę czekają go dwa występy – w rezerwach i w juniorach starszych. Wciąż indywidualnie ćwiczyli Daniel Świderski i Kacper Falon. Z młodych zawodników trenowali Jakub Jasiński, Marcel Pięczek i Kacper Pipczyński.

Piłkarze ćwiczyli m.in. ustawianie się podczas stałych fragmentów, pracowali nad taktyką i szybkim przechodzeniem do pressingu.

Po treningu trener Smuda podał kadrę na mecz z Wartą, w której zaszła jedna, wymuszona zmiana. W sobotę nie może zagrać Marcin Kozłowski, który pauzuje za żółte kartki. Jego miejsce zajął Bartłomiej Rakowski, który z powodu kontuzji w sparingu z Wartą Poznań stracił część okresu przygotowawczego i początek rundy. Teraz jest już jednak w pełni zdrowy i gotowy do gry.

Kadra Widzewa na mecz z Wartą Sieradz:

Bramkarze: Patryk Wolański, Maciej Humerski.

Obrońcy: Damian Kostkowski, Sebastian Zieleniecki, Radosław Sylwestrzak, Marcin Pigiel, Bartłomiej Rakowski.

Pomocnicy: Mateusz Michalski, Maciej Kazimierowicz, Daniel Mąka, Aleksander Kwiek, Dario Kristo, Michał Przybylski, Marcin Pieńkowski, Marek Zuziak.

Napastnicy: Michał Miller, Robert Demjan, Karol Stanek.

***

Warta Sieradz - Widzew Łódź / sobota 24 marca 2018 r., godz. 15:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela