Aktualności

Kadra na mecz ze Startem Brzeziny

Znamy kadrę Widzewa na pucharowy mecz w Brzezinach. Podobnie jak przed meczem w Koluszkach, w meczowej osiemnastce zaszły pewne zmiany.

Kolejny występ w Pucharze Polski będzie okazją do zaprezentowania się piłkarzom, którzy do tej pory grali mniej. Kontuzje nadal wykluczają takich zawodników jak Adrian Budka czy Łukasz Fornalczyk. Podczas rozgrzewki przed meczem w Wielkiej Woli z KS Paradyż, urazu nabawił się także Michał Polit. Zawodnicy podstawowego składu tacy jak, kapitan Mariusz Rachubiński, Princewill Okachi czy Michał Sokołowicz, dostali od trenera wolne. W kadrze znalazł się jednak doświadczony Michał Czaplarski, będący ostatnio w bardzo dobrej formie. Liderem defensywy, tak jak w poprzednich występach, powinien być Damian Dudała.

Spotkanie w Brzezinach będzie okazją dla wielu zawodników, by udowodnić swoją przydatność do pierwszego zespołu trenerowi Witoldowi Obarkowi. Szkoleniowiec Widzewa postanowił desygnować na środowe spotkanie m.in. Kamila Wielgusa oraz Damiana Marciocha. Czy pokażą się z tak dobrej strony, jak w ostatnim pucharowym meczu Widzewa z KKS Koluszki? O wszystkim przekonamy się dziś. Początek spotkania o godz. 17.

Kadra Widzewa na mecz ze Startem Brzeziny:

Michał Chachuła, Konrad Reszka, Damian Dudała, Wojciech Gradecki, Mateusz Milczarek, Michał Pietras,Kamil Bartos, Michał Czaplarski, Damian Gilarski, Damian Kozieł, Aleksander Majerz, Damian Marcioch, Konrad Puchalski, Igor Świątkiewicz, Kamil Wielgus, Nikodem Kasperczak, Adrian Kralkowski, Marcin Pieńkowski


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewskie Mikołajki 6.12.2019

Widzewskie Mikołajki 6.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela