Aktualności

Kadra na mecz z Polonią Piotrków Trybunalski

W kadrze zespołu, który w środku tygodnia wysoko pokonał lidera rozgrywek, nastąpiły trzy zmiany.

Absencja spowodowana ósmą żółtą kartką wykluczyła występ Damiana Dudały w środowym spotkaniu z KS Paradyż. Jego miejsce na środku obrony obok Michała Czaplarskiego zajął Kacper Bargieł, który znakomicie wywiązał się ze swoich zadań. Tym samym wywołał niemały, acz przyjemny ból głowy trenera Marcina Płuski. Obaj stoperzy znaleźli się w "osiemnastce" na spotkanie z Polonią Piotrków Trybunalski i z pewnością myślą o występie od pierwszych minut.

Do Piotrkowa nie pojadą natomiast dwaj młodzi piłkarze Widzewa, którzy mieli swój wkład w środowym zwycięstwie. Marcin Pieńkowski i Adrian Kralkowski zameldowali się na placu gry w drugiej części spotkania, jednak w spotkaniu z Polonią nie powiększą swojego dorobku w seniorskiej piłce. W kadrze na mecz próżno szukać także Michała Bondary. Napastnik Widzewa zmaga się z chorobą i do Piotrkowa nie pojedzie.

Do kadry wracają natomiast Damian Kozieł i Konrad Puchalski. Obaj już w tej rundzie znajdowali się na ławce rezerwowych, ale szansę występu otrzymał tylko ten pierwszy. Tydzień temu, również w spotkaniu wyjazdowym, wszedł na boisko w końcówce meczu z Astorią Szczerców

Kadra na mecz z Polonią Piotrków Trybunalski: Michał Sokołowicz, Michał Choroś - Konrad Puchalski, Kamil Bartos, Damian Dudała, Kacper Bargieł, Michał Czaplarski, Bartłomiej Gromek - Przemysław Rodak, Daniel Bończak, Damian Kozieł, Princewill Okachi, Krzysztof Możdżonek, Patryk Strus, Kamil Bartosiewicz, Mariusz Zawodziński - Sebastian Kaczyński, Robert Kowalczyk.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 26.05.2018

Widzew Łódź - Polonia Warszawa 26.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 69
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 67
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 59
4 Polonia Warszawa 56
5 Kaczkan Huragan Morąg 48
6 Olimpia Zambrów 47
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
Pełna tabela