Aktualności

Kadra na mecz z Jutrzenką Warta

Znany jest już osiemnastoosobowy skład, który został wydelegowany na sobotni mecz z Jutrzenką Warta.

Na liście nieobecni są piłkarze, którzy zmagają się z kontuzjami. Mowa tutaj o Damianie Dudale, Adrianie Budce oraz Łukaszu Fornalczyku. Pierwsi dwaj zawodnicy narzekają na uraz mięśnia dwugłowego. Fornalczyk jest kontuzjowany już od dłuższego czasu. Obrońca Widzewa przeszedł operację barku, a przed kilkoma dniami zdjęto mu szwy. Ponadto, o powrót do pełnej dyspozycji walczą Kamil Wielgus, Michał Polit oraz Damian Marcioch. W "osiemnastce" meczowej brakuje również Princewilla Okachiego, który w tej kolejce pauzuje za żółte kartki.

Dobrą wiadomością jest obecność w kadrze Kamila Bartosa oraz Kamila Zielińskiego. Obaj piłkarze zgłosili po meczu w Rosanowie mniejsze urazy, dlatego trener Marcin Płuska postanowił nie ryzykować ich występów w środowym meczu z KS Kutno w ramach Pucharu Polski. Pozwoliło to zarówno pierwszemu z graczy, jak i drugiemu, wyleczyć się na ligowe starcie, które odbędzie się w sobotę na stadionie przy ul. Milionowej.

Kadra na mecz z Jutrzenką Warta:

Michał Sokołowicz, Michał Chachuła, Michał Pietras, Kamil Bartos, Vladimir Bednar, Michał Czaplarski, Daniel Maczurek, Mateusz Milczarek, Marcin Pieńkowski, Mariusz Rachubiński, Adrian Kralkowski, Aleksander Majerz, Damian Kozieł, Nikodem Kasperczak, Damian Gilarski, Konrad Puchalski, Igor Świątkiewicz, Kamil Zieliński


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Otwarcie sklepu 22.09.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 19
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 19
4 Ursus Warszawa 17
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16
6 Victoria Sulejówek 15
7 Huragan Morąg 14
Pełna tabela