Aktualności

Kadra na mecz z GKS-em Wikielec

Problemy zdrowotne piłkarzy sprawiły, że trener Smuda musiał dokonać dwóch zmian w meczowej osiemnastce.

Po piątkowym treningu piłkarze Widzewa Łódź ruszyli w drogę do Wikielca. Na sobotni mecz 12. kolejki rozgrywek pierwszej grupy III ligi nie pojechali Daniel Mąka i Bartłomiej Niedziela, do tej pory etatowi kadrowicze w każdym meczu ligowym czerwono-biało-czerwonych w sezonie 2017/2018. Obaj w ten weekend nie będą jednak mieli okazji zagrać z powodów zdrowotnych.

Mąka urazu nabawił się na środowym treningu - w konsekwencji załozono mu na nodze szwy. Choć jeden z najważniejszych piłkarzy w talii Franciszka Smudy uniknął poważnej kontuzji, sztab szkoleniowy nie zamierza ryzykować jego zdrowia w najbliższym meczu. Niedziela z kolei naciągnął mięsień czworogłowy, więc również zostanie w domu. Ich miejsce zajmą: Mateusz Ostaszewski i pierwszy raz w bieżących rozgrywkach ligowych Kamil Tlaga.

Do drugiego zespołu oddelegowani zostali na najbliższy mecz: Konrad Reszka, Bartłomiej Gromek, Sebastian Olczak i Dawid Kamiński.

Kadra Widzewa na mecz z GKS-em Wikielec:

Bramkarze: Patryk Wolański, Maciej Humerski.

Obrońcy: Marcin Kozłowski, Damian Kostkowski, Radosław Sylwestrzak, Sebastian Zieleniecki, Marcin Pigiel, Bartłomiej Rakowski, Kamil Tlaga.

Pomocnicy: Mateusz Michalski, Kacper Falon, Maciej Kazimierowicz, Mateusz Ostaszewski, Aleksander Kwiek, Adam Radwański.

Napastnicy: Daniel Gołębiewski, Michał Miller, Daniel Świderski.

***

GKS Wikielec - Widzew Łódź / sobota 14 października, godz. 15:00


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela