Aktualności

Kadra na mecz z Borutą Zgierz

Trener Marcin Płuska wybrał osiemnastu zawodników, którzy powalczą w środę o kolejne ligowe punkty w przedostatnim spotkaniu rudny jesiennej z Borutą Zgierz.

Do kadry na pojedynek w Zgierzu widzewiacy pojadą w dużym osłabieniu formacji obronnej. W związku z urazem kolana, naderwane więzadła, nie zobaczymy Daniela Maczurka, wykartkowanego Mateusz Milczarka, ciągle leczącego kontuzję stopy Mariusza Rachubińskiego. Nie znalazło się również miejsce dla młodego Marcina Pieńkowskiego, który zanotował całkiem dobre zawody w meczu ze Zjednoczonymi.

Po krótkiej przerwie do łask trenera powracają Igor Świątkiewcz oraz, po kartkowym odpoczynku, Michał Czaplarski. W "osiemnastce" możemy zobaczyć także Damiana Marciocha, który zaczyna regularnie pojawiać się w przedmeczowym zestawieniu.

Kadra na mecz z Borutą Zgierz:

Kamil Bartos, Vladimir Bednar, Adrian Budka, Michał Chachuła, Michał Czaplarski, Damian Dudała, Damian Gilarski, Damian Kozieł, Aleksander Majerz, Damian Marcioch, Princewill Okachi, Michał Pietras, Michał Polit, Konrad Puchalski, Michał Sokołowicz, Igor Świątkiewicz, Kamil Wielgus, Kamil Zieliński


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela