Aktualności

Kacper Falon odchodzi z Widzewa

21-letni pomocnik doszedł do porozumienia z klubem w sprawie rozwiązania umowy. Piłkarzem Widzewa był przez dwa minione sezony.

Do klubu z al. Piłsudskiego 138 Kacper Falon dołączył na początku sezonu 2017/2018. Miał swój udział w wywalczeniu przez Widzew awansu do II ligi. Jego specjalnością były bramki zdobywane w doliczonym czasie gry, zwłaszcza te decydujące o zwycięstwach z Olimpią Zambrów czy Pelikanem Łowicz. Asystował również Danielowi Świderskiemu przy bramce na 3:1 w meczu, który przypieczętował wygranie ligi przez łodzian, z Sokołem w Ostródzie. Łącznie w sezonie zakończonym promocją do wyższej klasy rozgrywkowej wystąpił w 21 meczach ligowych (osiem razy w wyjściowym składzie), zdobywając pięć bramek.

W kolejnych rozgrywkach, już na boiskach drugiej ligi, Falon pojawił się dziesięciokrotnie. W letniej przerwie po sezonie nowy sztab szkoleniowy zdecydował, że nie będzie korzystać więcej z usług 21-latka i dał mu wolną rękę w poszukiwaniu klubu. Ostatecznie zawodnik doszedł do porozumienia w sprawie rozwiązania umowy za porozumieniem stron i przestał być zawodnikiem Widzewa.

Dziękujemy Kacprowi za grę w czerwono-biało-czerwonych barwach i ważne bramki oraz kluczowe dogrania, które całej widzewskiej rodzinie dały wiele radości w trudnych i ważnych momentach rywalizacji sportowej w drodze do II ligi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska choinka 07.12.2019

Widzewska choinka 07.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela