Aktualności

Kacper Falon: Nie trzeba nas nakłaniać do ciężkiej pracy

Łodzianie po krótkiej przerwie wznowili dziś treningi. Po rozruchu na początku stycznia obciążenie będzie systematycznie wzrastało.

Kacper Falon zapewnia, że widzewiacy są należycie zmobilizowani do pracy w okresie przygotowawczym. - Na przygotowanie do rundy zostało nam sporo czasu. Zarówno ja, jak i cała drużyna chcemy wypracować w tym okresie maksimum. Mogę obiecać, że dam z siebie wszystko - i teraz, i w trakcie rozgrywek. Każdy z nas chce mieć czynny udział w tym wszystkim, co będzie działo się wiosną - zapowiada.

Młody pomocnik przyznaje, że już poniedziałkowe zajęcia różniły się intensywnością od treningów, które drużyna odbyła w połowie stycznia.  - Dzisiejszy trening był już cięższy niż te w okresie rozruchu poświątecznego. Musimy jednak być przygotowani do rozgrywek lepiej niż nasi rywale. Nie trzeba nas nakłaniać do ciężkiej pracy. Wszyscy wiemy, jaki cel chcemy osiągnąć w rundzie wiosennej - dodaje.

W środę w Byczynie łodzianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Ich rywalem będzie IV-ligowy zespół Termy Ner Poddębice. Według młodego pomocnika, choć to sparing, rywale nie mogą liczyć na taryfę ulgową. - Każdy mecz traktujemy poważnie, czy to w sezonie, czy w okresie przygotowawczym. Będziemy chcieli wyjść i odnieść zwycięstwo. Na tym polega urok tego sportu - podsumowuje.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela