Aktualności

Kacper Falon na dłużej w Widzewie

20-letni zawodnik podpisał nowy kontrakt, na mocy którego piłkarzem klubu z al. Piłsudskiego będzie najbliższe dwa lata z możliwością przedłużenia współpracy o kolejny rok.

Kacper Falon do Widzewa dołączył u progu poprzedniego sezonu. W całych rozgrywkach wystąpił w 21 meczach ligowych, osiem razy wychodząc na murawę w pierwszym składzie. Kibice pamiętają go przede wszystkim ze zdobywania bramek dających łodzianom cenne punkty w drodze do drugiej ligi. Łącznie utalentowany zawodnik strzelił ich pięć, zapewniając Widzewowi między innymi ważne domowe zwycięstwa z Olimpią Zambrów i Pelikanem Łowicz. W czerwcu 2018 roku głosami kibiców wybrany został z kolei widzewskim piłkarzem miesiąca.

W sezonie 2018/2019 Falon w dwóch z trzech meczów ligowych był podstawowym wyborem trenera Radosława Mroczkowskiego, potwierdzając, że jest wartościowym piłkarzem pierwszego zespołu lidera II ligi. Zarówno piłkarz, jak i przedstawiciele klubu chętnie podjęli więc rozmowy na temat nowej umowy 20-latka. Ostatecznie kontrakt zawarto na dwa lata z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Cieszymy się, że tak utalentowany zawodnik chce związać swoją przyszłość z klubem. Potrzebujemy takich zdolnych i walecznych piłkarzy - podkreśla prezes Przemysław Klementowski. - Przekonała mnie osoba prezesa, ale też wizja rozwoju klubu. Bardzo dobrze czuję się w drużynie i chcę razem z nią iść aż do ekstraklasy - zdradza Kacper Falon.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Początek przygotowań do rundy wiosennej 14.01.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela