Aktualności

Już w czwartek #Piłsudskiego138 Extra z udziałem kibiców

30 stycznia zainaugurowany zostanie nowy projekt klubu, w którym bezpośrednio i na żywo uczestniczyć będą mogli fani czerwono-biało-czerwonych.

#Piłsudskiego138 Extra to zupełnie nowa odsłona dobrze znanego kibicom Widzewa programu autorskiego realizowanego przez WidzewTV. Kolejne odcinki wydania specjalnego #P138 realizowane będzie w Restauracji „W Sercu Łodzi”, a kibice, zamiast przed telewizorami i ekranami, zasiąść będą mogli na widowni i osobiście uczestniczyć w rozmowach z zapraszanymi gośćmi. Gospodarzem #Piłsudskiego138 Extra będzie doskonale znany fanom Marcin Tarociński.

Wieloletni spiker Widzewa co dwa tygodnie, na przemian z tradycyjnym telewizyjnym #Piłsudskiego138, organizować będzie specjalnie dla kibiców spotkanie w zlokalizowanej pod trybuną C stadionu widzewskiej restauracji z ciekawymi i znanymi ludźmi ze świata Widzewa. Liczba miejsc nie jest ograniczona, nie będą obowiązywać żadne zapisy, dlatego do wizyty w Sercu Łodzi już w najbliższy czwartek 30 stycznia zachęcamy wszystkich zainteresowanych. Zaczynamy punktualnie o 19:10.

Pierwszy odcinek #Piłsudskiego138 Extra, z racji rozpoczęcia roku jubileuszowego obchodów 110-lecia powstania klubu, poświęcony będzie przede wszystkim tematom historycznym, ale nie tylko. W dużej mierze właśnie od kibiców obecnych na sali, zależeć będzie, jak rozwinie się spotkanie i jakie tematy poruszone zostaną przez zaproszonych przez Marcina Tarocińskiego rozmówców. Jeszcze przed premierowym spotkaniem poinformujemy Was kto będzie jego gościem. Warto jednak już dziś zapisać sobie termin w kalendarzu, powiadomić znajomych i zaplanować wspólny wieczór w Sercu Łodzi. Do zobaczenia przy P138!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela