Aktualności

Juniorzy starsi z nowym sponsorem

Drużyna Widzewa do lat 18, która wiosną będzie walczyć o awans do Centralnej Ligi Juniorów, pozyskała nowego darczyńcę. Firma Emi Quelle pomogła sfinansować zakup nowych toreb dla młodych widzewiaków.

Firma Emi Quelle oferuje importowaną odzież damską z Francji oraz Włoch, co tydzień aktualizując swój asortyment o najnowsze kolekcje ze świata mody. - Szlak przetarła Śnieżka, która zakupiła nowe stroje. Teraz przyszedł czas na Emi Quelle. Nowa firma pomogła w części pokryć koszt nowych toreb. Mam nadzieję, że tym śladem podążą również inne firmy, a my odpłacimy się za to swoją dobrą grą na wiosnę i w efekcie awansem do CLJ - mówi Marcin Pipczyński, kierownik drużyny juniorów starszych Widzewa.

Widzewiacy z rocznika 1997/98 rozegrali w sobotę mecz sparingowy, w którym mierzyli swoje siły ze Startem Brzeziny. Na tle rywala zajmującego miejsce w środku tabeli ligi okręgowej zaprezentowali się okazale. Gdyby podopieczni Sławomira Kraski wykorzystali stuprocentowe sytuacje, mecz zakończyłby się zdecydowanym zwycięstwem juniorów RTS-u. Widzowie zgromadzeni przy obiektach Chojeńskiego Klubu Sportowego nie oglądali jednak bramek.

Korzystając z okazji, kierownictwo klubu chciałoby również podziękować wszystkim osobom z ośrodka Solpark. To właśnie tam przygotowania do walki o awans spędzili młodzi widzewiacy, których koszulka umieszczona została na pamiątkowej ścianie obok najlepszych drużyn, jakie odwiedzały to miejsce. Wszyscy w łódzkim klubie życzyliby sobie, aby przygotowania w dobrych warunkach w parze z dobrymi wynikami meczów sparingowych dały upragniony awans do Centralnej Ligi Juniorów. Pierwszy mecz już za niespełna dwa tygodnie. W Wielką Sobotę juniorzy starsi Widzewa wyjadą do Opoczna, by tam zmierzyć się z miejscową Ceramiką.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Lech II Poznań 17.02.2018

Widzew Łódź - Lech II Poznań 17.02.2018

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 37
2 Widzew Łódź 35
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Huragan Morąg 30
5 Ursus Warszawa 28
6 Victoria Sulejówek 28
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
Pełna tabela