Aktualności

Juniorzy starsi Widzewa zagrają w Memoriale im. Stanisława Tymowicza

Podopieczni Radosława Wasiaka w ramach przygotowań do wiosennych zmagań ligowych wystąpią w prestiżowym turnieju w Płocku.

Zespół U19 rozgrywki wznowi najprawdopodobniej w weekend 24-25 marca, meczem z Pelikanem Łowicz. Do rywalizacji o ligowe punkty zostało więc jeszcze sporo czasu, ale juniorzy starsi Widzewa starają się go w pełni wykorzystać. W piątek 9 lutego łodzianie grali sparing w WKS-em Śląskiem Wrocław. Ekipa Radosława Wasiaka przegrała 2:3, ale do 85. minuty prowadziła z silnym rywalem 2:1 po golach Kamila Drążczyka i Marcela Sieronia.

Na początku marca Widzew U19 wystąpi z kolei w Ogólnopolskim Memoriale Juniorów Starszych w piłce nożnej imienia Stanisława Tymowicza. W organizowanym od 1991 roku przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej turnieju ku pamięci znakomitego wychowawcy młodzieży i trenera, byłego piłkarza, a także żołnierza kampanii wrześniowej, wystąpi sześć zespołów. Drużyna z Łodzi znalazła się w grupie pierwszej, z gospodarzami Wisłą Płock i Chemikiem Bydgoszcz. W zawodach udział wezmą również Znicz Pruszków, Skra Drobin i Mazur Gostynin.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Gramy dla Wiktora 25.01.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela