Aktualności

Juniorzy starsi Widzewa zagrają w Memoriale im. Stanisława Tymowicza

Podopieczni Radosława Wasiaka w ramach przygotowań do wiosennych zmagań ligowych wystąpią w prestiżowym turnieju w Płocku.

Zespół U19 rozgrywki wznowi najprawdopodobniej w weekend 24-25 marca, meczem z Pelikanem Łowicz. Do rywalizacji o ligowe punkty zostało więc jeszcze sporo czasu, ale juniorzy starsi Widzewa starają się go w pełni wykorzystać. W piątek 9 lutego łodzianie grali sparing w WKS-em Śląskiem Wrocław. Ekipa Radosława Wasiaka przegrała 2:3, ale do 85. minuty prowadziła z silnym rywalem 2:1 po golach Kamila Drążczyka i Marcela Sieronia.

Na początku marca Widzew U19 wystąpi z kolei w Ogólnopolskim Memoriale Juniorów Starszych w piłce nożnej imienia Stanisława Tymowicza. W organizowanym od 1991 roku przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej turnieju ku pamięci znakomitego wychowawcy młodzieży i trenera, byłego piłkarza, a także żołnierza kampanii wrześniowej, wystąpi sześć zespołów. Drużyna z Łodzi znalazła się w grupie pierwszej, z gospodarzami Wisłą Płock i Chemikiem Bydgoszcz. W zawodach udział wezmą również Znicz Pruszków, Skra Drobin i Mazur Gostynin.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela