Aktualności

Jubileuszowy tydzień w Widzew.FM

Kolejny tydzień w oficjalnym, klubowym radiu przebiegał pod znakiem końcówki sezonu i kulminacyjnego punktu obchodów 40. rocznicy zdobycia pierwszego mistrzostwa Polski.

W poniedziałek kibice żyli jeszcze meczem z Koroną Kielce, który zakończył się remisem 1:1, a dużą radość wśród fanów wzbudziły debiuty widzewskich wychowanków - Jakuba Kmity i Dawida Owczarka. Temu tematowi poświęcono poniedziałkową audycję "Witamy w Klubie", prowadzoną przez Marcina Łagiewskiego i Marcina Tarocińskiego.

Młodzież wchodzi do gry - odsłuchaj poniedziałkową audycję "Witamy w Klubie"  [SPOTIFY]

We wtorek stery w radiu przejął Antoni Figlewicz, który skupił się na podsumowaniu całej kolejki ligowej, a pomógł mu w tym Adrian Peliszko ze Studeenckiego Radia "Żak" Politechniki Łódzkiej.

Komu awans, komu baraże - karty odsłania Antoni Figlewicz - [POSŁUCHAJ] [SPOTIFY]

Środę poświęcono na celebrację sukcesu drużyny rezerw Widzewa Łódź, która awansowała do IV ligi. Na temat postawy zespołu wypowiedzieli się dwaj trenerzy z Bloku A Akademii Widzewa: Jakub Grzeszczakowski i Michał Czaplarski. Następnie w "Młodzieżówce" zagościł Piotr Bartłoszewski, jeden z najważniejszych zawodników Widzewa II.

Awans jest nasz - [POSŁUCHAJ] o sukcesie rezerw Widzewa! [SPOTIFY]

W czwartek w Widzew.FM Jakub Dyktyński gościł Piotra Szora,  p.o. prezesa Widzewa Łódź. Nie zabrakło odpowiedzi na pytania dotyczące kwestii organizacyjnych przed najbliższym w sezonie meczem, w którym widzewiacy zmierzą się z Odrą Opole. Następnie Szymon Janczyk z "Weszło!" zapowiedział ostatnią, 34. kolejke Fortuna 1 Ligi.

Ile osób zasiądzie na meczu z Odrą i czemu tak mało? [POSŁUCHAJ] i poznaj odpowiedź! [SPOTIFY]

Po krótkiej przerwie powróciła audycja "Widzewska Podróż do Przeszłości". Duet Kamil Wójkowski i Jakub Dyktyński w kolejnym odcinku mini-serialu o mistrzowskiej drużynie z sezonu 1980-81 opowiedzieli o początku rundy wiosennej ówczesnego sezonu. Nie zabrakło też krótkiej historii pewnego zdjęcia…

To był sezon! Chłoń historię Wielkiego Widzewa przed obchodami 40. rocznicy zdobycia mistrzostwa Polski! [SPOTIFY]

Na koniec tygodnia Marcin Tarociński i Marcin Łagiewski przepytali Piotra Pietrasika - prezesa Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź, który przybliżył kibicom i radio-słuchaczom kulisy Walnego Zgromadzenia Członków, które debatowało nad przyjęciem oferty kupna akcji Klubu przez Tomasza Stamirowskiego. Jak się okazało, rozmowy przedłużyły się do niedzieli...

Zmiany, zmiany... Co czeka Widzew Łódź? [POSŁUCHAJ WIDZEW.FM] [SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela