Aktualności

Jubileuszowy program meczowy do pobrania i kupienia!

Wyjątkowy jubileuszowy program meczowy poświęcony 40. rocznicy zdobycia pierwszego mistrzostwa Polski przez Widzew Łódź jest już dostępny dla karnetowiczów na ich kontach na stronie widzew.com. Można go kupić również w formie drukowanej.

16-stronicowy program meczowy w całości poświęcony jest drużynie, która w sezonie 1980/1981 wywalczyła pierwsze mistrzostwo Polski dla Widzewa Łódź. Znaleźć w nim można m.in. analizę całego sezonu zakończonego tytułem zdobytym przez Widzewiaków, kulisy tzw. afery na Okęciu, która miała olbrzymi wpływ na kadrę Widzewa w rundzie wiosennej sezonu 1980/1981, sylwetkę trenera Jacka Machcińskiego, obszerny, ekskluzywny wywiad z Mirosławem Tłokińskim, zawodnikiem tamtej drużyny, a także ciekawe materiały graficzne i archiwalne zdjęcia oraz wycinki z gazet.

Tak jak przy okazji poprzednich meczów domowych, program w formacie PDF może pobrać bezpłatnie każdy kibic, który posiada karnet na wiosenne mecze domowe Widzewa (zarówno w formie abonamentu na cały sezon, jak i tylko na rundę rewanżową). Wystarczy zalogować się na swoje konto i pobrać program [KLIKNIJ, ŻEBY POBRAĆ PROGRAM MECZOWY].

Co ważne, jubileuszowy program w limitowanym nakładzie 500 egzemplarzy dostępny będzie również w formie drukowanej. Będzie do kupienia przed meczem z Odrą Opole w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź oraz na dodatkowym stoisku sprzedażowym zorganizowanym od strony trybuny D. Dodatkowo, przed niedzielnym spotkaniem wokół stadionu będzie można spotkać osoby sprzedające program. Cena wydawnictwa to 10 zł.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela