Aktualności

Jubileuszowy program meczowy do kupienia już w niedzielę!

W niedzielę kibice będą mogli kupić jubileuszowy program meczowy, przygotowany przy okazji 40. rocznicy wywalczenia przez Widzew Łódź pierwszego mistrzostwa Polski. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym nakładzie 500 egzemplarzy.

16-stronicowy program meczowy w całości poświęcony jest drużynie, która w sezonie 1980/1981 wywalczyła pierwsze mistrzostwo Polski dla Widzewa Łódź. Znaleźć w nim można m.in. analizę całego sezonu zakończonego tytułem zdobytym przez Widzewiaków, kulisy tzw. afery na Okęciu, która miała olbrzymi wpływ na kadrę Widzewa w rundzie wiosennej sezonu 1980/1981, sylwetkę trenera Jacka Machcińskiego, obszerny, ekskluzywny wywiad z Mirosławem Tłokińskim, zawodnikiem tamtej drużyny, a także ciekawe materiały graficzne i archiwalne zdjęcia oraz wycinki z gazet.

Jubileuszowy program meczowy będzie do kupienia w niedzielę, przed meczem z Odrą Opole w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź oraz na dodatkowym stoisku sprzedażowym zorganizowanym od strony trybuny D. Dodatkowo, przed niedzielnym spotkaniem wokół stadionu będzie można spotkać osoby sprzedające program. Cena wydawnictwa to 10 zł.

W niedzielę program w formacie PDF trafi oczywiście na konta karnetowiczów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela