Aktualności

Jubileuszowy odcinek #P138 w zupełnie nowej odsłonie

50. odcinek programu #Piłsudskiego138 będzie miał wyjątkową formułę, a kibice spodziewać mogą się kilku niespodzianek. Gośćmi programu będą obrońca Hubert Wołąkiewicz i przedstawiciele sekcji Widzew Łódź Amp Futbol.

49 odcinków minęło jak jeden dzień. Ulubiony, internetowy magazyn kibiców Widzewa przeszedł długą drogą, rozwijając się razem z klubem i towarzysząc widzewskiej społeczności już od III ligi. Przypomnijmy, że emisja pierwszego odcinka programu odbyła się 5 października 2017 roku, a kolejne jego odsłony dotykały bieżących spraw z życia Widzewa. 

Podobnie będzie już w ten czwartek, punktualnie o 19:10. Gośćmi programu będą: najświeższy nabytek  drużyny czerwono-biało-czerwonych Hubert Wołąkiewicz oraz założyciele widzewskiej sekcji Amp Futbolu, która oficjalnie rozpoczęła funkcjonowanie pod skrzydłami klubu. Zachęcamy kibiców do zasiadania przed ekranami komputerów i telewizorów oraz kierowania swoich pytań do gości.

Zapewniamy, że jubileuszowy odcinek #Piłsudskiego138 (dostępny na klubowym Facebooku i na kanale WidzewTV w serwisie YouTube) godnie podsumuje dotychczasowy dorobek programu i pozwoli wejść w przyszłość z zupełnie nową jakością.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela