Aktualności

Jeśli nie teraz, to kiedy? - zapowiedź meczu z Mazovią Rawa Mazowiecka

W ten weekend odbędzie się ważne spotkanie widzewskiej ekipy, Łodzianie mają szansę na przełamanie, ale potrzebują wsparcia swoich kibiców.

W najbliższą niedzielę Widzew Łódź czeka ważne spotkanie w ramach XV kolejki IV ligi grupy łódzkiej. RTS podejmie u siebie RKS Mazovię Rawa Mazowiecka.

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawe, gdyż podopieczni trenera Marcina Płuski nie mają już miejsca na margines błędu i muszą wygrywać teraz mecz za meczem, jeśli wciąż marzą o awansie. RKS jest na ostatnim miejscu w tabeli, więc jeśli myśli o utrzymaniu w IV lidze również musi zwyciężać.

Statystycznie Mazovia plasuje się na drugim miejscu niechlubnej tabeli straconych bramek (łącznie straciła ich 32 w 14 spotkaniach), łodzianie, mimo gorszej ostatnio passy, dali sobie wbić w meczach ligowych znacznie mniej goli (tylko 9). Obydwa zespoły nie należą do bramkostrzelnych - rawski klub posiada tylko jednego więcej strzelonego gola niż RTS.

Ważną dla gospodarzy informacją jest fakt, że po rekonwalescencji wraca do kadry motor napędowy drużyny - Adrian Budka. Jak pokazały ostatnie spotkania, jego brak okazał się dla Widzewa bardzo bolesny. - Jestem gotowy na Mazovię. Nie biorę pod uwagę, żeby ten uraz miał się odnowić. Chcę pomóc drużynie zdobywać ważne punkty w nadchodzących meczach - potwierdził Budka w rozmowie z laczynaswidzew.pl. Niedziela wydaje się więc być idealnym momentem do powrotu Widzewa na odpowiednie tory. Jeśli nie teraz to kiedy?

Spotkanie pomiędzy 7. a 20. drużyną IV ligi odbędzie się w niedzielę 25.10.2015 o godzinie 14:00 na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Milionowej 3. Osoby, którym nie uda się dotrzeć na stadion, zapraszamy do oglądania transmisji online na stronie:

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/1,35153,19082634,widzew-lodz-mazovia-rawa-mazowiecka-transmisja-wideo-na.html

Wszyscy na Widzew!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Śniadanie Widzewskiego Klubu Biznesu 12.12.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela