Aktualności

Jednodniowy nowy prezes Widzewa

Tomasz Gaszyński, który wygrał widzewską aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziś zasiądzie w fotelu prezesa.

Tomasz Gaszyński pochodzi z Łodzi, ale na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie (w branży finansowej). To właśnie on wygrał dwie z widzewskich aukcji - "Dzień w fotelu Prezesa Widzewa Łódź" i "Zaproszenie na mecz Widzewa - miejsce w loży VIP". W  sumie wydał 8247 zł. Kibicuje Widzewowi od lat, od początku funkcjonowania nowego stadionu kupuje też karnety VIP.

- Bardzo chciałem wesprzeć WOŚP. Jestem fanem klubu, więc widzewskie aukcje pasowały do tego idealnie - podkreśla Tomasz Gaszyński.

To będzie bardzo pracowity dzień dla Tomasza Gaszyńskiego. Rano odwiedzi piłkarzy na treningu w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego. Później z częścią zawodników pojedzie z wizytą do małych pacjentów Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.

Potem czekają go oczywiście spotkania z zarządem, poznanie stadionu od podszewki, rozmowa ze sztabem szkoleniowym. Wieczorem będzie zaś reprezentował Widzew na spotkaniu biznesowym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela