Aktualności

Jednodniowy nowy prezes Widzewa

Tomasz Gaszyński, który wygrał widzewską aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziś zasiądzie w fotelu prezesa.

Tomasz Gaszyński pochodzi z Łodzi, ale na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie (w branży finansowej). To właśnie on wygrał dwie z widzewskich aukcji - "Dzień w fotelu Prezesa Widzewa Łódź" i "Zaproszenie na mecz Widzewa - miejsce w loży VIP". W  sumie wydał 8247 zł. Kibicuje Widzewowi od lat, od początku funkcjonowania nowego stadionu kupuje też karnety VIP.

- Bardzo chciałem wesprzeć WOŚP. Jestem fanem klubu, więc widzewskie aukcje pasowały do tego idealnie - podkreśla Tomasz Gaszyński.

To będzie bardzo pracowity dzień dla Tomasza Gaszyńskiego. Rano odwiedzi piłkarzy na treningu w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego. Później z częścią zawodników pojedzie z wizytą do małych pacjentów Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.

Potem czekają go oczywiście spotkania z zarządem, poznanie stadionu od podszewki, rozmowa ze sztabem szkoleniowym. Wieczorem będzie zaś reprezentował Widzew na spotkaniu biznesowym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Poranny trening 16.10.2019

Poranny trening 16.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela