Aktualności

Jednodniowy nowy prezes Widzewa

Tomasz Gaszyński, który wygrał widzewską aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziś zasiądzie w fotelu prezesa.

Tomasz Gaszyński pochodzi z Łodzi, ale na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie (w branży finansowej). To właśnie on wygrał dwie z widzewskich aukcji - "Dzień w fotelu Prezesa Widzewa Łódź" i "Zaproszenie na mecz Widzewa - miejsce w loży VIP". W  sumie wydał 8247 zł. Kibicuje Widzewowi od lat, od początku funkcjonowania nowego stadionu kupuje też karnety VIP.

- Bardzo chciałem wesprzeć WOŚP. Jestem fanem klubu, więc widzewskie aukcje pasowały do tego idealnie - podkreśla Tomasz Gaszyński.

To będzie bardzo pracowity dzień dla Tomasza Gaszyńskiego. Rano odwiedzi piłkarzy na treningu w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego. Później z częścią zawodników pojedzie z wizytą do małych pacjentów Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki.

Potem czekają go oczywiście spotkania z zarządem, poznanie stadionu od podszewki, rozmowa ze sztabem szkoleniowym. Wieczorem będzie zaś reprezentował Widzew na spotkaniu biznesowym.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

6 Olimpia Elbląg 9
7 Górnik Łęczna 9
8 Błękitni Stargard 9
9 Widzew Łódź 8
10 Lech II Poznań 7
11 Elana Toruń 7
12 Skra Częstochowa 7
Pełna tabela