Aktualności

Jeden piątkowy trening, jutro sparing z Polonią

Widzewiacy kontynuują przygotowania do nowego sezonu. Dziś odbyli jeden trening, a jutro w Nieborowie czeka ich sparing z Polonią Warszawa.

Na dzisiejszych zajęciach pojawił się kolejny testowany młodzieżowiec. Trener Przemysław Cecherz postanowił bliżej przyjrzeć się 18-letniemu defensywnemu pomocnikowi Mateuszowi Młynarczykowi. Młynarczyk jest wychowankiem Bałtyku Gdynia - swoją przygodę z piłką rozpoczynał od tamtejszych drużyn juniorskich, a w ubiegłym sezonie z powodzeniem występował już w drużynie seniorów na boiskach III ligi, rozgrywając 28 spotkań ligowych. Był również kilkukrotnie powoływany do reprezentacji Polski U-18.

Dziś, w przeciwieństwie do kilku poprzednich dni, widzewiacy trenowali tylko raz. Jutro w Nieborowie czeka ich bowiem mecz sparingowy z Polonią Warszawa. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności w meczu kontrolnym otrzymają od trenera wszyscy przebywający obecnie na testach zawodnicy. Oprócz Młynarczyka, są to Bartłomiej Rakowski, Krzysztof Wojciechowski, Michał Domański, Adrian Gapczyński i Mateusz Ostaszewski. Do końca tygodnia do drużyny nie powinni już dołączać kolejni młodzieżowcy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Polska - Serbia (U21) 15.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela