Aktualności

Jeden piątkowy trening, jutro sparing z Polonią

Widzewiacy kontynuują przygotowania do nowego sezonu. Dziś odbyli jeden trening, a jutro w Nieborowie czeka ich sparing z Polonią Warszawa.

Na dzisiejszych zajęciach pojawił się kolejny testowany młodzieżowiec. Trener Przemysław Cecherz postanowił bliżej przyjrzeć się 18-letniemu defensywnemu pomocnikowi Mateuszowi Młynarczykowi. Młynarczyk jest wychowankiem Bałtyku Gdynia - swoją przygodę z piłką rozpoczynał od tamtejszych drużyn juniorskich, a w ubiegłym sezonie z powodzeniem występował już w drużynie seniorów na boiskach III ligi, rozgrywając 28 spotkań ligowych. Był również kilkukrotnie powoływany do reprezentacji Polski U-18.

Dziś, w przeciwieństwie do kilku poprzednich dni, widzewiacy trenowali tylko raz. Jutro w Nieborowie czeka ich bowiem mecz sparingowy z Polonią Warszawa. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności w meczu kontrolnym otrzymają od trenera wszyscy przebywający obecnie na testach zawodnicy. Oprócz Młynarczyka, są to Bartłomiej Rakowski, Krzysztof Wojciechowski, Michał Domański, Adrian Gapczyński i Mateusz Ostaszewski. Do końca tygodnia do drużyny nie powinni już dołączać kolejni młodzieżowcy.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela