Aktualności

Jak powstanie widzewska żywa choinka?

W sobotę 7 grudnia o 17:00 kibice Widzewa wspólnie uformują żywą choinkę na murawie stadionu. To kolejna wyjątkowa inicjatywa klubu i jego fanów, która zrealizowana zostanie pierwszy raz.

Projekt żywej choinki okazał się możliwy do zrealizowania dzięki współpracy klubu z kibicami i Miejską Areną Kultury i Sportu (MAKiS) zarządzającą obiektem przy Piłsudskiego 138. Efektem ma być stworzona ze zgromadzonych na murawie fanów czerwono-biało-czerwona choinka, której widzewskie kolory nadadzą specjalnie przygotowane przez kibiców flagi przekazywane już na stadionie uczestnikom imprezy.

Wszyscy zgromadzeni ustawieni zostaną wzdłuż specjalnie przygotowanych przez MAKiS linii, które zostały umieszczone na murawie i tworzą obrys choinki. Ważne, by tego dnia, podczas realizacji całego przedsięwzięcia, stosować się do poleceń organizatorów i obsługi, i poruszać się jedynie w przeznaczonych do tego strefach. Gdy wszyscy zajmą już swoje miejsca, imponująca choinka oświetlona stadionowi reflektorami uwieczniona zostanie z góry za pomocą drona.

Formowanie żywej choinki na murawie to ważny elementów obchodów Widzewskiej Choinki, która zorganizowana zostanie w sobotę 7 grudnia. Początek imprezy przewidziano na godzinę 16:00, o 17:00 powstanie żywa choinka kibiców na płycie głównej stadionu, a o 19:10 zapalone zostaną lampki na widzewskiej choince ustawionej pod trybuną D stadionu. Wokół niej czekać będzie na kibiców wiele dodatkowych atrakcji, jak stoiska z ręcznie robionymi ozdobami świątecznymi, zaplecze gastronomiczne i oficjalny sklep klubowy z nowymi produktami i promocjami.

Musicie być tego dnia z nami! Do zobaczenia w Sercu Łodzi.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

GKS Jastrzębie - Widzew Łódź (WOKÓŁ MECZU) 25.09.2020

Tabela rozgrywek

7 Radomiak Radom 6
8 Górnik Łęczna 6
9 Miedź Legnica 6
10 Widzew Łódź 6
11 Korona Kielce 5
12 Zagłębie Sosnowiec 3
13 Resovia 3
Pełna tabela