Aktualności

Jak poniedziałek, to obowiązkowo w szkole!

Piłkarze Widzew odwiedzili kolejne placówki oświatowe w regionie. ich wizyty cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

To już niemal tradycja, że wolne od zajęć treningowych poniedziałki piłkarze Widzewa poświęcają na spotkania ze swoimi fanami. Tym razem reprezentacja klubu z kapitanem Sebastianem Zielenieckim, bramkarzem Jakubem Mikołajczakiem na czele odwiedziła dwie szkoły w regionie łódzkim.

Najpierw widzewiacy spotkali się z dziećmi w Zalesiu, gdzie oczekiwało na nich ponad stu uczniów. Spotkanie poprowadził Marcin Tarociński, dyrektor działu PR i komunikacji Widzewa, opowiadając o bogatej historii klubu oraz o czasach współczesnych i procesie jego odbudowy. Dużym zainteresowaniem cieszyli się oczywiście piłkarze, którzy odpowiadali na wiele pytań młodych kibiców. Po godzinie wszyscy uczestnicy spotkania przenieśli się na boisko szkolne, gdzie Sebastian i Kuba poprowadzili piłkarską lekcję wychowania fizycznego zakończoną meczem. Ostatnia część wizyty poświęcona była wspólnym zdjęciom i rozdawaniu autografów przez zawodników.

Następnie delegacja Widzewa udała się do Zgierza, gdzie spotkała się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6. Tu czekało na nią ponad dwieście dzieci w różnym wieku, które chętnie rozmawiały z piłkarzami, brały udział w konkursie wiedzy o klubie i grały w piłkę pod czujnym okiem widzewiaków.

Łącznie w ciągu kilku godzin czerwono-biało-czerwoni spotkali kilkaset dzieci. Co ciekawe, wiele z nich było już w "Sercu Łodzi" i nie może doczekać się kolejnych wizyt.

Za pomoc w organizacji spotkań i możliwość spędzenia cennego czasu z najmłodszymi kibicami serdecznie dziękujemy panu Przemysławowi Fisiakowi, wiernemu kibicowi Widzewa, a zarazem nauczycielowi w obu placówkach.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela