Aktualności

Interesujący tydzień w Widzew.FM

Analiza remisu z Puszczą Niepołomice, zmiany w sztabie szkoleniowym i powrót do widzewskiej przeszłości - tak w skrócie wyglądał mijający tydzień na falach oficjalnego radia Widzewa Łódź.

Tradycyjnym gościem poniedziałkowego programu „Witamy w Klubie” był Marcin Broniszewski, który przeanalizował to, co wydarzyło się w poprzedni weekend, kiedy Widzewiacy bezbramkowo zremisowali z Puszczą Niepołomice, przez co nie poprawili swojej sytuacji w ligowej tabeli. W drugiej części rozmowy gościem Jakuba Dyktyńskiego i Marcina Łagiewskiego był grający trener futsalistów Marcin Stanisławski. 

Trudny poniedziałek [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Wtorek poświęciliśmy na podsumowanie kolejnej serii gier w Fortuna 1 Lidze. Do dyskusji na temat aktualnej sytuacji na zapleczu ekstraklasy zaprosiliśmy Łukasza Grabowskiego z "Przeglądu Sportowego" oraz Szymona Janczyka z Weszlo.com. Podczas rozmowy nie zabrakło również czerwono-biało-czerwonych wątków. 

Czołówka Fortuna 1 Ligi traci punkty! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W kolejnej odsłonie magazynu „Gramy z Biznesem” Marcin Tarociński rozmawiał z przedstawicielami Widzew Łódź Futsal - Michałem Chmielewskim i Przemysławem Olczakiem. Głównym tematem programu byli sponsorzy oraz finansowanie tej sekcji. 

„Gramy z Biznesem” dla widzewskiego futsalu! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W środowy poranek na falach Widzew.FM kibice mogli wysłuchać prezesa Widzewa Piotra Szora oraz dyrektora skautingu Tomasza Wichniarka, którzy opowiadali o kulisach zwolnienia Enkeleida Dobiego. Pierwszym trenerem został dotychczasowy asystent Marcin Broniszewski. Czy będzie to nowy, dobry impuls dla zawodników? 

Czas na zmiany! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W środowe przedpołudnie powróciliśmy z audycją „Młodzieżówka”. Tym razem gościem Arkadiusza Stolarka był Maciej Szymański. Dyrektor Akademii Widzewa zdradził, na co zostały przeznaczone środki pieniężne uzyskane dzięki akcji #GramyUsiebie. To będzie ogromny skok w rozwoju naszej młodzieży!

Inwestycja w technologie! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W czwartkowym programie „Witamy w Klubie” Marcin Tarociński próbował dowiedzieć się wszystkiego o najbliższym rywalu Widzewa. Jego gościem był obecny prezes Sandecji, a w przeszłości piłkarz czerwono-biało-czerwonych Arkadiusz Aleksander. Oprócz niego na antenie naszego radia zagościł także Krzysztof Sędzicki - dziennikarz TV Toya i Wirtualnej Polski. 

Mocne i słabe strony Sandecji! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Na falach Widzew.FM Kamil Wójkowski i Jakub Dyktyński zabrali wszystkich fanów widzewskiej historii do przeszłości. Prowadzący w swojej audycji przybliżyli sylwetkę byłego piłkarza Widzewa, który w czwartek obchodził 61. urodziny - Marka Filipczaka. Przypomnieli również wszystkich zagranicznych szkoleniowców pracujących w naszym klubie. Ilu ich było? Czym zasłynęli? I co osiągnęli? 

Asysta z Liverpoolem [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Na koniec tygodnia Marcin Tarociński, Marcin Łagiewski i Jakub Dyktyński wspólnie przeanalizowali sytuację czerwono-biało-czerwonych przed najbliższym meczem ligowym, jak również inne spotkania nadchodzącej kolejki Fortuna 1 Ligi. Trio prowadzących porozmawiało także o ostatniej serii gier na zapleczu futsalowej ekstraklasy. Widzewska sekcja zmierzy się we własnej hali z Legią Warszawa. Nie można tego przegapić!

Klasyk na zakończenie sezonu! [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela