Aktualności

Interaktywny tydzień z Akademią Widzewa

Kadra szkoleniowa Akademii Widzewa przygotowała cykl szkoleń wideo kierowanych do różnych grup odbiorców.

Internetowe webinary opracowane przez trenerów i metodologów Akademii Widzewa odbędą się w dniach 6-8 kwietnia. Pierwszy z nich, poniedziałkowy, skierowany będzie do szkoleniowców pracujących z widzewską młodzieżą. We wtorek adresatami szkolenia internetowego będą z kolei trenerzy klubów partnerskich Akademii Widzewa.

Środa to z kolei dzień otwartego webinaru nawiązującego do cyklu spotkań trenerskich #NaWidzewie, który miał dotychczas trzy odsłony w postaci spotkań z trenerami z regionu. Tym razem #NaWidzewie pozwoli poznać kulisy pracy w Akademii Widzewa i będzie realizowany na żywo w paśmie publicznym, dostępnym na kanale YouTube WidzewTV i na oficjalnym profilu klubu w serwisie Facebook.

- Jesteśmy w stałym kontakcie nie tylko z naszymi piłkarzami i trenerami, ale też z całym otoczeniem Akademii Widzewa. Zależy nam na tym, żeby kontynuować pracę na każdym polu, również rozwoju szkoleniowego i współpracy. Dlatego, mimo niesprzyjających okoliczności, pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami mającymi na celu realizację założeń programowych - przyznaje Maciej Szymański, dyrektor Akademii, który zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w środowym spotkaniu zdalnym.

Każdy z webinarów trwać będzie 60-75 minut. Poniedziałkowe i wtorkowe szkolenia rozpoczną się o 17:30, a środowe, otwarte, o 17:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela