Aktualności

Interaktywna lekcja dla najmłodszych na stadionie

Kolejne zajęcia w ramach akcji "Łódź wokół Nas" dotyczyły ulicy Piotrkowskiej.

Tym razem głównym narzędziem pracy dzieci z jednej z łódzkich szkół podstawowych były… smartfony. Kolejna już lekcja na stadionie poświęcona była bowiem ulicy Piotrkowskiej, ale w nietypowym wydaniu. Uczestnicy zajęć z najpopularniejszą ulicą w mieście zapoznawali się za pomocą specjalnej aplikacji "Piotrkowska" przeznaczonej na urządzenia mobilne, z której uzyskać można wiele cennych i praktycznych informacji dotyczących "Pietryny".

Biorące udział w lekcji dzieci mogły pochwalić się wiedzą na temat ulicy Piotrkowskiej, a także wskazać, które jej miejsca znają i lubią najbardziej. Uczestnicy spotkania wykazywali duże zainteresowanie zarówno aplikacją, jak i znajomymi lokalizacjami czy budynkami. Kompleksowych informacji udzielali im przedstawiciele Łódzkiego Centrum Wydarzeń, którzy na zaproszenie pomysłodawcy i autora projektu - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew", prowadzili czwartkowe zajęcia.

Przed zajęciami najmłodsi mogli posilić się kanapkami przygotowanymi przez restaurację Nowa Łódź. Po lekcji dzieci odbyły z kolei wyjątkową wycieczkę po stadionie, w ramach której odwiedziły szatnię i trybuny, zbliżyły się do murawy i zasiadły na ławkach trenerskich. W szatni czekały zaś na nie widzewskie prezenty ufundowane przez OSK "Tylko Widzew".

Zapraszamy do obejrzenia galerii z czwartkowej lekcji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Świt Nowy Dwór Maz. - Widzew 17.03.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 38
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 38
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 33
4 Ursus Warszawa 31
5 Huragan Morąg 30
6 Polonia Warszawa 30
7 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29
Pełna tabela