Aktualności

Interaktywna lekcja dla najmłodszych na stadionie

Kolejne zajęcia w ramach akcji "Łódź wokół Nas" dotyczyły ulicy Piotrkowskiej.

Tym razem głównym narzędziem pracy dzieci z jednej z łódzkich szkół podstawowych były… smartfony. Kolejna już lekcja na stadionie poświęcona była bowiem ulicy Piotrkowskiej, ale w nietypowym wydaniu. Uczestnicy zajęć z najpopularniejszą ulicą w mieście zapoznawali się za pomocą specjalnej aplikacji "Piotrkowska" przeznaczonej na urządzenia mobilne, z której uzyskać można wiele cennych i praktycznych informacji dotyczących "Pietryny".

Biorące udział w lekcji dzieci mogły pochwalić się wiedzą na temat ulicy Piotrkowskiej, a także wskazać, które jej miejsca znają i lubią najbardziej. Uczestnicy spotkania wykazywali duże zainteresowanie zarówno aplikacją, jak i znajomymi lokalizacjami czy budynkami. Kompleksowych informacji udzielali im przedstawiciele Łódzkiego Centrum Wydarzeń, którzy na zaproszenie pomysłodawcy i autora projektu - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców "Tylko Widzew", prowadzili czwartkowe zajęcia.

Przed zajęciami najmłodsi mogli posilić się kanapkami przygotowanymi przez restaurację Nowa Łódź. Po lekcji dzieci odbyły z kolei wyjątkową wycieczkę po stadionie, w ramach której odwiedziły szatnię i trybuny, zbliżyły się do murawy i zasiadły na ławkach trenerskich. W szatni czekały zaś na nie widzewskie prezenty ufundowane przez OSK "Tylko Widzew".

Zapraszamy do obejrzenia galerii z czwartkowej lekcji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Zjednoczeni Stryków 16.10.2019

Widzew II Łódź - Zjednoczeni Stryków 16.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela