Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem ze Stalą Stalowa Wola

W sobotę 1 grudnia Widzew rozegra ostatni w tym roku mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem łodzian będzie siódma w tabeli Stal Stalowa Wola.

Pierwszy gwizdek meczu zabrzmi w sobotę 1 grudnia punktualnie o godzinie 19:10. Na stadion dostać będzie się można jednak już od 17:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu. W dniu meczu ze Stalą Stalowa Wola czynne będą trzy kasy. W kasie nr 1 od godziny 16:00 odebrać będzie można karnety (wcześniej po abonamenty zgłaszać należy się do oficjalnego sklepu Widzewa). Stanowisko to służyć będzie również jako specjalny punkt informacyjny (do 21:30), do którego zgłosić mogą wszyscy mający jakiekolwiek problemy z karnetem lub biletem. Miejsce to funkcjonować będzie także jako biuro rzeczy znalezionych. Kasy numer 2 (od 12:00 do 20:00) i 3 (od 16:00 do 20:00) przeznaczone będą z kolei do odbioru biletów (jeśli jakiekolwiek będą jeszcze dostępne, kupić będzie je można w kasie nr 2).

Uprzejmie prosimy, by wszyscy kibice, którzy planują przed meczem odebrać karnet lub bilet, pojawili się przy al. Piłsudskiego 138 odpowiednio wcześniej. Prosimy również o jak najwcześniejsze przybycie i zajmowanie swoich miejsc na stadionie. Warto od pierwszego gwizdka wspierać Widzew w walce o kolejne cenne punkty, a to zagwarantuje tylko i wyłącznie odebranie wejściówki i zajęcie swojego miejsca na trybunie z odpowiednim wyprzedzeniem. Pokażmy drużynie i piłkarzom, że już od pierwszej minuty jesteśmy z nimi na 1910 procent!

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać się będą mogli wejściem nr 2. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4. Do wejścia nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem nr 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 18:00 do godziny 19:30). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora. Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7, w zależności o wyboru strony boiska, z której chcą oglądać mecz (i również tylko tymi wejściami będą mogli opuścić obiekt).

Oficjalny sklep kibica, zlokalizowany od strony al. Piłsudskiego czynny będzie od 10:00 do 21:30. Przy okazji meczu do sprzedaży trafił jedenasty w sezonie 2018/2019 numer programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo "Widzew Gol!" nabyć można w sklepie klubowym, a w dniu meczu również w kasach i u hostess pod poszczególnymi trybunami (A, C, D).

Zwracamy się do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138Zachowania zagrażające choćby w najmniejszym stopniu bezpieczeństwu innych kibiców i obserwatorów, używanie środków pirotechnicznych oraz działania powodujące dewastację obiektu, w tym przede wszystkim rozklejanie trudnych do usunięcia widzewskich wlepek, choć z natury sprawiać mogą wrażenie nieszkodliwych, narażają Klub na poważne straty finansowe po każdym meczu, o stratach i problemach organizacyjnych i wizerunkowych nie wspominając. Prosimy również o palenie tytoniu tylko w wyznaczonych do tego strefach, zachowanie drożności ciągów komunikacyjnych i przechodzenie przez al. Piłsudskiego jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.

Widzimy się w Sercu Łodzi!

***

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola / sobota 1 grudnia 2018 roku, godz. 19:10 (BILETY / ZAKUP TRANSMISJI)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela