Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem z Wartą Sieradz

W sobotę drugi raz w sezonie 2017/2018 Widzew Łódź rozegra mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Zapowiada się kolejne święto w Sercu Łodzi.

Pierwszy gwizdek meczu z Wartą Sieradz zabrzmi w sobotę 19 sierpnia punktualnie o godzinie 19:10. Na stadion dostać będzie się można jednak już od 17:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu.

Od godziny 10:00 czynny będzie w sobotę tymczasowy sklep klubowy w wejściu nr 2. Do nabycia będą w nim gadżety z aktualnej kolekcji. Prosimy, by do tego punktu zgłaszały się również osoby, które mimo zamówienia karnetu z wysyłką, nadal nie otrzymały swojego abonamentu na domowe mecze Widzewa. Sklep klubowy otwarty będzie do rozpoczęcia meczu. Oprócz tego, w sobotę czynne będą dwie kasy, zgodnie z poniższymi informacjami:

Kasa nr 1 (od 12:00 do rozpoczęcia meczu) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet i zakupu biletów, jeśli będą dostępne w sprzedaży.

Kasa nr 2 (od 15:00 do rozpoczęcia meczu) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet.

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać będą mogli się wejściem nr 3. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4, podobnie jak osoby niepełnosprawne. Do wejść nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 18:00 do godziny 19:25). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora.

Informujemy jednocześnie, że w sobotę do sprzedaży trafi drugi numer nowego programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo "Widzew Gol!" można będzie nabyć od 10:00 w klubowym sklepie, a od około 17:30 u ubranych w charakterystyczne granatowe sukienki z czerwono-biało-czerwonymi elementami i widzewskie czapki z daszkiem hostess pod poszczególnymi trybunami (pod wejściem nr 4 dla trybuny A oraz pod trybunami C i D).

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela