Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem z Sokołem Ostróda

W sobotę 18 listopada Widzew rozegra kolejny w tym sezonie mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem łodzian będzie tym razem Sokół Ostróda.

Pierwszy gwizdek meczu z Sokołem Ostróda zabrzmi w sobotę 18 listopada punktualnie o godzinie 18:00. Na stadion dostać będzie się można jednak od 16:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu.

W dniu meczu czynne będą trzy kasy, zgodnie z poniższymi informacjami:

Kasa nr 1 (od 12:00 do końca pierwszej połowy meczu) - możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet i zakupu biletów, jeśli będą dostępne w sprzedaży.

Kasa nr 2 (od 14:30 do końca pierwszej połowy meczu) - możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet.

Kasa nr 3 (od 16:00 do końca pierwszej połowy meczu) - możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet.

Co więcej, w wejściu nr 2 na stadion od godziny 16:00 do startu meczu czynny będzie specjalny punkt informacyjny, do którego zgłosić mogą się osoby mające jakiekolwiek problemy z karnetem lub biletem.

Uprzejmie prosimy, by wszyscy kibice, którzy planują przed meczem kupić lub odebrać bilet, pojawili się przy al. Piłsudskiego 138 odpowiednio wcześniej.

Jednocześnie, z uwagi na dostępność tylko trzech trybun (A, B, C) i olbrzymie zainteresowanie ostatnim w tym roku meczem Widzewa, bardzo prosimy o jak najwcześniejsze przybycie i zajmowanie swoich miejsc na stadionie, ponieważ - zwłaszcza na trybunie B - przepustowość bram będzie tego dnia wykorzystana zapewne w pełni. 

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać się będą mogli wejściem nr 2. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4. Do wejścia nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 17:00 do godziny 18:15). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora. Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7, w zależności o wyboru strony boiska, z której chcą oglądać mecz. Wejście na podstawie karnetów fundowanych odbywać będzie się zaś bramą nr 8.

Informujemy jednocześnie, że w sobotę do sprzedaży trafi kolejny (dziewiąty) numer programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo "Widzew Gol!" można będzie nabyć w nowym sklepie klubowym już od 10 rano, a od godz. 16:30 u hostess pod poszczególnymi trybunami (A, C, D). Dodatkowo, już w trakcie meczu, hostessy z programami meczowymi spotkać będzie można w okolicach punktów gastronomicznych zlokalizowanych na stadionie. Pojawią się tam ok. 10 minut przed przerwą i zostaną do pierwszego gwizdka drugiej połowy.

Zwracamy się także do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Używanie środków pirotechnicznych oraz zachowania powodujące dewastację obiektu, w tym przede wszystkim rozklejanie trudnych do usunięcia widzewskich wlepek, choć z natury sprawiać mogą wrażenie nieszkodliwych, narażają Klub na poważne straty finansowe po każdym meczu. Prosimy również o palenie tytoniu tylko w wyznaczonych do tego strefach, zachowanie drożności ciągów komunikacyjnych i przechodzenie przez al. Piłsudskiego jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela