Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem z Sokołem

W sobotę 31 marca Widzew rozegra drugi w tym roku mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem łodzian będzie wicelider tabeli, Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki.

Pierwszy gwizdek meczu zabrzmi w sobotę 31 marca punktualnie o godzinie 19:10. Na stadion dostać będzie się można jednak już od 17:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu.

W dniu meczu czynne będą dwie kasy: nr 2 (od 12:00 do końca pierwszej połowy meczu) i nr 3 (od 16:00 do końca pierwszej połowy meczu), w których odbierać będzie można bilety. W kasie nr 1 zaś od godziny 16:00 (co najmniej do końca meczu) czynny będzie specjalny punkt informacyjny, do którego zgłosić mogą wszyscy mający jakiekolwiek problemy z karnetem lub biletem. Miejsce to funkcjonować będzie również jako biuro rzeczy znalezionych.

Uprzejmie prosimy, by wszyscy kibice, którzy planują przed meczem odebrać karnet lub bilet, pojawili się przy al. Piłsudskiego 138 odpowiednio wcześniej. Jednocześnie, z uwagi na olbrzymie zainteresowanie meczem i sprzedaż wszystkich dostępnych karnetów na rundę wiosenną, bardzo prosimy o jak najwcześniejsze przybycie i zajmowanie swoich miejsc na stadionie przez wszystkich kibiców.

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać się będą mogli wejściem nr 2. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4. Do wejścia nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem nr 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 18:00 do godziny 19:30). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora. Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7, w zależności o wyboru strony boiska, z której chcą oglądać mecz.

Informujemy jednocześnie, że już od poprzedniego meczu - z Victorią Sulejówek - na stadionie funkcją dwa punkty sprzedaży klubowych gadżetów - w tunelu pod trybuną C i na pierwszym piętrze trybuny A - przy cateringu. Oficjalny sklep kibica, zlokalizowany od strony al. Piłsudskiego czynny będzie jeszcze godzinę po zakończeniu meczu.

Przy okazji meczu do sprzedaży trafił jedenasty numer programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo "Widzew Gol!" można nabyć w nowym sklepie klubowym, a w dniu meczu również w kasach, w punktach sprzedaży gadżetów na stadionie i od godz. 17:30 u hostess pod poszczególnymi trybunami (A, C, D).

Zwracamy się także do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Używanie środków pirotechnicznych oraz zachowania powodujące dewastację obiektu, w tym przede wszystkim rozklejanie trudnych do usunięcia widzewskich wlepek, choć z natury sprawiać mogą wrażenie nieszkodliwych, narażają Klub na poważne straty finansowe po każdym meczu. Prosimy również o palenie tytoniu tylko w wyznaczonych do tego strefach, zachowanie drożności ciągów komunikacyjnych i przechodzenie przez al. Piłsudskiego jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela