Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem z Pelikanem Łowicz

W sobotę 21 października Widzew rozegra kolejny w tym sezonie mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem łodzian będzie tym razem Pelikan Łowicz.

Pierwszy gwizdek meczu z Pelikanem Łowicz zabrzmi w sobotę 21 października punktualnie o godzinie 18:00. Na stadion dostać będzie się można jednak od 16:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu.

W dniu meczu czynne będą trzy kasy, zgodnie z poniższymi informacjami:

Kasa nr 1 (od 12:00 do końca pierwszej połowy meczu) - możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet i zakupu biletów, jeśli będą dostępne w sprzedaży.

Kasa nr 2 (od 15:00 do końca pierwszej połowy meczu) - możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet.

Kasa nr 3 (od 16:30 do końca pierwszej połowy meczu) - możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet

Informujemy jednocześnie, że w wejściu nr 2 na stadion od godziny 16:30 do startu meczu czynny będzie specjalny punkt informacyjny, do którego zgłosić mogą się osoby mające jakiekolwiek problemy z karnetem lub biletem.

Uprzejmie prosimy, by wszyscy kibice, którzy planują przed meczem kupić lub odebrać bilet, pojawili się przy al. Piłsudskiego 138 odpowiednio wcześniej.

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać się będą mogli wejściem nr 2. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4. Do wejścia nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 17:00 do godziny 18:15). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora. Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7, w zależności o wyboru strony boiska, z której chcą oglądać mecz.

Informujemy jednocześnie, że w sobotę do sprzedaży trafi kolejny (siódmy) numer programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo "Widzew Gol!" można będzie nabyć w nowym sklepie klubowym już od 10 rano, a od godz. 16:30 u hostess pod poszczególnymi trybunami (A, C, D). Dodatkowo, już w trakcie meczu, hostessy z programami meczowymi spotkać będzie można w okolicach punktów gastronomicznych zlokalizowanych na stadionie. Pojawią się tam ok. 10 minut przed przerwą i zostaną do pierwszego gwizdka drugiej połowy.

Zwracamy się także do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Używanie środków pirotechnicznych oraz zachowania powodujące dewastację obiektu, w tym przede wszystkim rozklejanie trudnych do usunięcia widzewskich wlepek, choć z natury sprawiać mogą wrażenie nieszkodliwych, narażają Klub na poważne straty finansowe po każdym meczu. Prosimy również o palenie tytoniu tylko w wyznaczonych do tego strefach, zachowanie drożności ciągów komunikacyjnych i przechodzenie przez al. Piłsudskiego jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela