Aktualności

Informacje organizacyjne przed meczem z GKS-em Wikielec

W niedzielę 20 maja Widzew rozegra szósty w tym roku mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Rywalem łodzian będzie GKS Wikielec.

Pierwszy gwizdek meczu zabrzmi w niedzielę 20 maja punktualnie o godzinie 19:10. Na stadion dostać będzie się można jednak już od 17:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu. Z kolei od 15:00 funkcjonować będzie wyjątkowa strefa kibica, z punktami gastronomiczno-handlowymi i atrakcjami dla najmłodszych (między innymi mechaniczny byk) na parkingu od strony al. Piłsudskiego 138, gdzie w miłej, rodzinnej atmosferze i widzewskim towarzystwie oczekiwać będzie można na mecz.

W dniu meczu czynne będą dwie kasy: nr 2 (od 14:00 do końca pierwszej połowy meczu) i nr 3 (od 16:00 do końca pierwszej połowy meczu), w których kupić i odebrać będzie można bilety. W kasie nr 1 zaś od godziny 16:00 (do końca meczu) czynny będzie specjalny punkt informacyjny, do którego zgłosić mogą wszyscy mający jakiekolwiek problemy z karnetem lub biletem. Miejsce to funkcjonować będzie również jako biuro rzeczy znalezionych.

Uprzejmie prosimy, by wszyscy kibice, którzy planują przed meczem odebrać karnet lub bilet, pojawili się przy al. Piłsudskiego 138 odpowiednio wcześniej. Jednocześnie, z uwagi na duże zainteresowanie meczem i sprzedaż wszystkich dostępnych karnetów na rundę wiosenną, bardzo prosimy o jak najwcześniejsze przybycie i zajmowanie swoich miejsc na stadionie przez wszystkich kibiców.

Goście skyboxów do przeznaczonych dla nich lóż dostać się będą mogli wejściem nr 2. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4. Do wejścia nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem nr 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawanie akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 18:00 do godziny 19:30). Kibice posiadający wejściówki na trybunę C, na stadion dostaną się każdym wejściem na tą trybunę, niezależnie od wskazanego na bilecie lub karnecie sektora. Osoby niepełnosprawne na stadion dostaną się wejściami 1 lub 7, w zależności o wyboru strony boiska, z której chcą oglądać mecz.

Informujemy jednocześnie, że na stadionie funkcjonować będzie specjalny punkt sprzedaży klubowych gadżetów -  na pierwszym piętrze trybuny A - przy cateringu. Oficjalny sklep kibica, zlokalizowany od strony al. Piłsudskiego czynny będzie od 14:00 do 21:30. Na parkingu od strony trybuny D, czyli w bliskim sąsiedztwie sklepu, zlokalizowane będzie z kolei dodatkowe stoisko sprzedażowe.

Przy okazji meczu do sprzedaży trafił już piętnasty numer programu meczowego Widzewa. Wydawnictwo "Widzew Gol!" można nabyć w sklepie klubowym, a w dniu meczu również w kasach, w punktach sprzedaży gadżetów i od godz. 17:30 u hostess pod poszczególnymi trybunami (A, C, D).

Zwracamy się do wszystkich fanów Klubu z uprzejmą i gorącą prośbą o poszanowanie widzewskiego domu, którym jest stadion miejski przy al. Piłsudskiego 138. Używanie środków pirotechnicznych oraz zachowania powodujące dewastację obiektu, w tym przede wszystkim rozklejanie trudnych do usunięcia widzewskich wlepek, choć z natury sprawiać mogą wrażenie nieszkodliwych, narażają Klub na poważne straty finansowe po każdym meczu. Prosimy również o palenie tytoniu tylko w wyznaczonych do tego strefach, zachowanie drożności ciągów komunikacyjnych i przechodzenie przez al. Piłsudskiego jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.

Widzimy się w Sercu Łodzi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela