Aktualności

Informacje o rozpoczęciu sprzedaży karnetów

Informujemy, że sprzedaż karnetów na rundę wiosenną rozgrywek zostanie uruchomiona w klubowym systemie biletowym w poniedziałek, 14.11 o godzinie 19:10.

Przez pierwszy tydzień sprzedaż będzie otwarta wyłącznie dla osób, które posiadały karnet (lub zakupiły karnet fundowany) na wiosnę lub jesień 2016. Każdy posiadacz karnetu będzie mógł dodatkowo nabyć 4 karnety dla swoich znajomych i bliskich, pod warunkiem, że będą to karnety na tę samą trybunę. 

Ze sprzedaży karnetów wyłączona jest trybuna B oraz przylegające do niej łuki stadionu. Sprzedaż karnetów na tę trybunę zostanie włączona w przypadku dużego zainteresowania. 

Tymczasowo ze sprzedaży jest wyłączona również trybuna Super VIP. Sprzedaż karnetów na tę trybunę zostanie uruchomiona w chwili zakończenia prac nad ofertą wynajmu skybox'ów na stadionie, tak aby można było dokonać porównania obu ofert przed podjęciem dezycji. Karnet Super VIP, wraz z cateringiem, będzie kosztował 1500 zł (bilet 150 zł). Osoby wstępnie zainteresowane rezerwacją miejsca na sektorze Super VIP prosimy o kontakt z klubem biznes@widzew.com

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi widoczności z poszczególnych sektorów, informujemy, że wszyscy kibice, którzy zakupią karnet do końca roku, będą mieli możliwość dokonać zmiany wybranego miejsca na inne wolne miejsce (w ramach tej samej trybuny).

Szczegółowe informacje dotyczące oferty biletowej i karnetowej klubu można znaleźć na stronie: https://widzew.com/-/prezentujemy-polityke-biletowa-widzewa-na-runde-wiosenna-rozgrywek 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewska Choinka 8.12.2018

Widzewska Choinka 8.12.2018

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 41
2 Widzew Łódź 39
3 Elana Toruń 36
4 GKS Bełchatów 34
5 Górnik Łęczna 34
6 Stal Stalowa Wola 31
7 Olimpia Grudziądz 31
Pełna tabela