Aktualności

Informacja o zasadach zakupu karnetów

W związku z kończącym się dzisiaj czasem, w którym można dokonać przedłużenia karnetu na Widzew na sezon 2017/2018 (z zachowaniem miejsca), chcielibyśmy przypomnieć dalsze zasady sprzedaży.

Do północy 3 lipca karnety na wybrane miejsca nadal mogą przedłużyć osoby posiadające karnet w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Taka możliwość zostanie zablokowana równo o północy. Po krótkiej przerwie technologicznej (około 60 minut) wszystkie miejsca, na które nie dokonano przedłużenia karnetu zostaną zwolnione, a kibice, którzy nie dokonali przedłużenia karnetu będą mogli wybierać spośród uwolnionych miejsc. Wszystkich kibiców, którzy czekają na taką możliwość chcielibyśmy uprzedzić, że jest możliwe, że nie uda się zarezerwować miejsca w wymarzonym sektorze, a jednocześnie ktoś inny zarezerwuje w tym czasie miejsce, które posiadaliście w poprzedniej rundzie.

Trochę inaczej wygląda sytuacja z posiadaczami karnetów na sektor D, którzy zakupu dokonywali przez swoje fankluby. Miejsca fanklubowe pozostaną zarezerwowane do dnia 7 lipca 2017 r. Do 3 lipca miejsca te mogą zostać przedłużone bezpośrednio w systemie biletowym. Po 3 lipca przedłużenie karnetu nabytego przez fanklub możliwe jest jedynie poprzez kontakt z fanklubem. Karnety fanklubowe nie przedłużone do 7 lipca trafią do dalszej sprzedaży od 10 lipca.

Uruchomienie otwartej sprzedaży karnetów planowane jest na 16 lipca.

Zakupu karnetu można dokonać na stronie https://widzew.com/web/bilety/karnety


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

WIDZEWSKIE TAPETY NA ŚWIĘTA

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela