Aktualności

Informacja dotycząca sklepu stacjonarnego Widzewa

Wbrew wcześniejszym ustaleniom, otwarcie nowego sklepu Widzewa nastąpi dopiero po meczu z Olimpią Zambrów.

Z przyczyn technicznych i z uwagi na fakt, że Widzew pragnie zaprosić swoich kibiców do w pełni profesjonalnego i odpowiednio przygotowanego na wizyty fanów sklepu klubowego, otwarcie lokalu nie będzie miało miejsca 8 września, jak wcześniej zakładano. Oficjalne uruchomienie punktu nastąpić powinno nie później niż 23 września, czyli w dniu meczu domowego z Ursusem Warszawa. Szczegóły dotyczące dokładnego terminu inauguracji funkcjonowania sklepu stacjonarnego przekażemy na pewno za pośrednictwem widzew.com i naszych oficjalnych profili w mediach społecznościowych. Z uwagi na opóźnienie, na wszystkich czekających na otwarcie kibiców pierwszego dnia sprzedaży czekać będą liczne niespodzianki.

Jednocześnie informujemy, że od najbliższego czwartku (07.09.) w dniu robocze ponownie funkcjonować będzie tymczasowy sklep z gadżetami klubowymi, ulokowany w wejściu nr 2 na stadion przy al. Piłsudskiego 138. Zapraszamy w dni robocze w godzinach 10:00-18:00 (w dniu meczu z Olimpią Zambrów do 19:30).

W najbliższym czasie zaprezentowana zostanie również zupełnie nowa odsłona sklepu internetowego Widzewa. Do tego czasu zakupy można robić niezmiennie na https://sklep.widzew.com.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela