Aktualności

Informacja dla mediów przed meczem drugiej drużyny Widzewa

W sobotę o godzinie 17:00 Widzew II rozegra mecz ligowy z AKS SMS Łódź. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 138.

Biuro Prasowe RTS Widzew Łódź uprzejmie informuje, że na sobotni mecz Widzewa II z AKS SMS Łódź obowiązywać będą jednorazowe akredytacje prasowe (akredytacja stała na mecze Widzewa w rundzie wiosennej 2017 NIE BĘDZIE upoważniać do wejścia na mecz). Przedstawiciele mediów zainteresowani ich otrzymaniem proszeni są o przesłanie zgłoszeń mailem na adres redakcja@widzew.com. Prawidłowe zgłoszenia zawierać powinny: imię, nazwisko, numer PESEL, nazwę redakcji, numer telefonu osoby składającej wniosek, typ akredytacji (PRESS/FOTO) a także imię, nazwisko i numer telefonu redaktora naczelnego. Wniosek akredytacyjny przesłać należy do piątku 9 czerwca 2017 r., do godziny 20:00. Akredytacje prasowe wydawane będą w dniu meczu od godziny 16:30 w wejściu nr 6.

Z uwagi na fakt, że mecz nie będzie imprezą masową liczba miejsc przeznaczonych dla przedstawicieli mediów będzie ograniczona, a pierwszeństwo przysługiwać będzie przedstawicielom mediów, którzy regularnie publikują treści dotyczące naszego klubu. Ponadto, tego dnia nie będzie dostępu do trybuny prasowej ani pomieszczeń Centrum Prasowego. Nie przewiduje się również organizacji pomeczowej konferencji prasowej. Dziennikarze będą mogli obserwować mecz z sektorów: A7 - Super VIP i A8 - VIP wspólnie z kibicami, którzy nabędą bilety na to spotkanie.

Przedstawiciele mediów, którzy nie złożą wniosków w terminie lub nie uzyskają akredytacji, przed meczem będą mogli nabyć bilety na mecz w sklepie Fanatyk. Informujemy jednocześnie, że WidzewTV planuje przeprowadzić bezpłatną transmisję z sobotniego meczu.

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela