Aktualności

Immergas Polska oficjalnym partnerem Akademii Widzewa

Widzewska kuźnia talentów zyskała kolejnego ważnego sponsora. Jest nią firma Immergas Polska, która wcześniej zdecydowała się wesprzeć drużynę Widzew Łódź Amp Futbol.

Sponsorem ampfutbolistów Immergas Polska został w marcu 2020 roku, wspierając nowy zespół od samego początku jego istnienia. Między innymi właśnie dzięki zaangażowaniu Immergas widzewscy sportowcy po amputacjach wystartowali w Amp Futbol Ekstraklasie w sezonie 2020 i gościli już nawet turniej rangi mistrzowskiej w Łodzi, który mimo ograniczeń pandemicznych okazał się dużym organizacyjnym sukcesem.

Teraz firma Immergas Polska została oficjalnym partnerem Akademii Widzewa. W ramach zawartej do końca sezonu 2020/2021 umowy logo Immergas Polska widoczne będzie w bazie treningowej w ośrodku przy ul. Małachowskiego w Łodzi, gdzie swoje domowe mecze ligowe rozgrywają wszystkie zespoły młodzieżowe czerwono-biało-czerwonych. Immergas dołączy również do Widzewskiego Klubu Biznesu.

- Chętnie angażujemy się w różne działania wspierające talenty oraz pasje, zaangażowanie, kreatywność, pracę zespołową młodych i najmłodszych, czyli te cechy i postawy, które są tak ważne w dzisiejszym i przyszłym świecie. Od wielu lat jesteśmy partnerem Odysei Umysłu, najbardziej kreatywnego konkursu na świecie, w którym udział biorą dzieci i młodzież. W tym roku byliśmy sponsorem nagrody w konkursie "Mam pomysł na startup", organizowanym w ramach programu Młodzi w Łodzi. Cieszymy się, że nasze wsparcie przyczyni się do rozwoju piłkarskich talentów wychowanków Akademii Widzewa - mówi Maciej Czop, Dyrektor Zarządzający Immergas Polska.

- Mamy świadomość, że w obecnych czasach o sponsorów w sporcie może być dużo trudniej. Z powodu kryzysu wywołanego przez epidemię wycofują się ze sportu lub ograniczają wydatki, przez co wiele klubów i organizacji sportowych zmaga się z kłopotami. My pomagamy jeszcze mocniej, bo zwłaszcza teraz ta pomoc jest niezwykle potrzebna - podsumowuje Maciej Czop.

***

Marka Immergas, obecna od ponad 55 lat w światowej branży grzewczej, to jedna z wiodących marek dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Polski oddział Immergas w 2021 będzie obchodził jubileusz 25-lecia istnienia firmy. W ofercie znajdują się rozwiązanie grzewcze zarówno dla domów jak i obiektów. Kotły gazowe, pompy ciepła, urządzenia hybrydowe, systemy fotowoltaiczne, zasobniki i liczne akcesoria pozwalają na stworzenie zintegrowanego i inteligentnego systemu grzewczego. System ten pozwalana na zarządzanie ogrzewaniem, klimatyzacją, ciepłą wodą użytkową, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność, oszczędność i optymalny komfort cieplny w każdym domu. Urządzenia Immergas spełniają także normy programy "Czyste Powietrze".


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

trening 27.10.2021

trening 27.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Miedź Legnica 28
3 Korona Kielce 26
4 GKS Tychy 23
5 Arka Gdynia 23
6 Sandecja Nowy Sącz 22
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22
Pełna tabela