Aktualności

II Bieg z Historią Widzewa coraz bliżej!

Do II Biegu z Historią Widzewa pozostało już tylko 9 dni! Zachęcamy do rejestracji do biegu głównego i biegów dziecięcych, a jednocześnie prezentujemy wizualizację medalu za udział w biegu głównym.

Zapoczątkowany w październiku 2018 r. cykl Biegów z Historią Widzewa związany jest z najważniejszymi momentami w historii klubu. Pierwszy bieg (wzięło w nim udział około 600 osób) odbył się pod hasłem nawiązującym do początków Widzewa w 1910 r. - "Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego". Druga edycja związana będzie z powstaniem w 1922 r. Robotniczego Towarzystwa Sportowego Widzew Łódź jako kontynuatora TMRF.

Bieg odbędzie się 1 czerwca w Parku im. 3 Maja (start o godz. 12:00). 5-kilometrową trasę powinien pokonać każdy, a uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, piny i kolejną kartkę opisującą przeszłość klubu.

Dziś możemy już uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować wizualizację medalu za udział w biegu głównym. Wektorową rekonstrukcję znaku Widzewa do wykorzystania w projekcie medalu na II Bieg z Historią Klubu wykonał Jakub Malicki (http://polskielogo.net/).

W sprzedaży nadal znajdują się pakiety startowe na bieg główny oraz na biegi dziecięce, choć limity w niektórych kategoriach wiekowych powoli się wyczerpują.

Zapraszamy do rejestracji na:

Bieg główny: https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=507

Biegi dziecięce: https://zapisy.inessport.pl/index.php?idm=5&idp=0&act=zgloszenie-zawodnika&event=549 

Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/607985503037926/

II Bieg z Historią Widzewa będzie jednocześnie częścią Widzewskiego Dnia Dziecka, który 1 czerwca odbędzie się w Parku im. 3 Maja. Już wkrótce podamy na ten temat więcej informacji.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 17.08.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 9
5 Stal Rzeszów 9
6 Olimpia Elbląg 8
7 Widzew Łódź 7
8 GKS Katowice 6
9 Błękitni Stargard 6
10 Górnik Łęczna 5
Pełna tabela