Aktualności

I nocny turniej piłki nożnej w Złoczewie

Serdecznie zapraszamy na I nocny turniej piłki nożnej w Złoczewie pod patronatem RTS-u Widzewa Łódź.

Niezależnie na jakim poziomie rozgrywkowym, nieważne w jakim stanie jest klub, Widzew powstaje z popiołów niczym Feniks. Ten klub to nie tylko włodarze, piłkarze czy kibice. Widzew to również wielka marka, której podwaliny dał legendarny, wyjątkowy, śp. Ludwik Sobolewski.

Dzięki sukcesom odniesionym w latach 80. i 90. dzisiaj zaczynający nowe życie Widzew może liczyć na przychylność i wsparcie wielu ludzi w całej Polsce. Potwierdza to radny miasta Złoczew, Dominik Drzazga, który wraz z miastem Złoczew organizuje I nocny turniej piłki nożnej dla młodzieży właśnie pod patronatem odradzającego się RTS-u Widzewa Łódź.

Turniej rozpocznie się 4 września 2015 o godzinie 19.30 i potrwa do późnych godzin nocnych. W zmaganiach mogą wziąć udział ochotnicy powyżej 15. roku życiu. Rozgrywki odbędą się w systemie turniejowym. Na boisku w każdej z ekip zobaczymy 4 graczy z pola i bramkarza (4+1). Mecze składać będą się z dwóch 15-minutowych części. W turnieju weźmie udział ponad 90 uczestników z 18 drużyn. Dla najlepszego strzelca rozgrywek przewidziana jest nagroda w postaci koszulki oraz plakatu z podpisami wszystkich piłkarzy RTS-u Widzewa Łódź.

Rozgrywki te będą wielkim wydarzeniem nie tylko dla miasta-gospodarza, ale również dla łódzkiego klubu, będącego patronem imprezy. - O drugiej w nocy dostałem telefon od organizatorów, którzy prosili, abyśmy zostali partnerem turnieju. Zgodziliśmy się, gdyż w przeciwieństwie do starego Widzewa jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy. Widzew to nie tylko zarząd, ale równiez kibice, piłkarze czy nawet serwis sprzątający. Tylko dzięki współpracy możemy zbudować wielką historię, w pojedynkę to się nie uda. - podkreśla Piotr Milewski, Menedżer klubu.

Na inaugurację turnieju zmierzą się: TMRF Widzew Łódź oraz Przedstawiciele Złoczewa i okolic.

To nie będzie zwykły turniej, zapowiadają się wielkie, wyjątkowe zawody! My już dziś zapraszamy do wzięcia w nich udziału i wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów oraz wielu pięknych wygranych. Powodzenia!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela