Aktualności

Harmonogram sprzedaży karnetów na rundę wiosenną

Dziesiątki fanklubów, setki miejscowości, tysiące kilometrów, jedno miejsce - Serce Łodzi. 19 stycznia rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze domowe Widzewa Łódź w rundzie wiosennej sezonu 2021/22.

Od 2017 roku, kiedy Serce Łodzi otworzyło swe bramy dla kibiców, fani czterokrotnego mistrza Polski budują markę Klubu, bijąc kolejne rekordy sprzedaży stałych wejściówek na mecze domowe, regularnie wypełniając trybuny stadionu i głośno dopingując zawodników bez względu na wynik spotkania.

Szanowni Kibice! Przed startem sezonu w ramach kampanii #PółPolski ponownie potwierdziliście, że jesteście z Widzewem na dobre i na złe, przyjeżdżając na stadion przy al. Piłsudskiego 138 z bliskich i dalekich zakątków Łodzi, województwa, kraju, a nawet Europy i świata. #PółPolski to My, a dowodem na to jest wypełnione Serce Łodzi.

Jesteśmy pewni, że #PółPolski ponownie ruszy do wirtualnych kas po karnety na mecze czerwono-biało-czerwonych. Wszystko po to, by przeżywać #MILIONemocji, zapisać sobie #MILIONwspomnień i pokonać za drużyną #MILIONkilometrów. W czwartek 13 stycznia oficjalnie rozpoczyna się kampania promująca zakup abonamentów na mecze Widzewa Łódź w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi.

Start sprzedaży zaplanowano na środę 19 stycznia o godz. 12:00. W pierwszym etapie, trwającym do piątku 4 lutego, okazję do przedłużenia swoich karnetów z zachowaniem dotychczasowego miejsca otrzymają fani posiadający abonamenty na rundę jesienną.

Po krótkiej przerwie technicznej, 7 lutego okazję na zakup karnetu z możliwością zmiany miejsca otrzymają członkowie Klubu 1910. Dzień później taką możliwość otrzymają pozostali posiadacze karnetów na rundę jesienną, a cały etap zamknie się 9 lutego.

Po kolejnej przerwie, w sobotę 12 lutego rozpocznie się otwarta sprzedaż stałych wejściówek na domowe mecze Widzewa Łódź, która potrwa do niedzieli 20 lutego lub do wyprzedania wszystkich karnetów. Dzień później ruszą zapisy na pierwszy wiosenny mecz domowy, w którym Widzewiacy zmierzą się z Arką Gdynia. Informujemy, że w przypadku niewykupienia wszystkich abonamentów przed spotkaniem z Arką, Klub wznowi sprzedaż karnetów po tym meczu w cenach pomniejszonych o koszt wejścia na jedne ligowe zawody.

W Polsce nadal obowiązują obostrzenia związane z uczestnictwem fanów w imprezach sportowych. Aktualne rozporządzenie pozwala na wpuszczanie na mecze kibiców w liczbie 30% pojemności danego obiektu, przy czym w limit ten nie są włączane osoby zaszczepione przeciw COVID-19. W związku z tym wejście na mecze możliwe będzie za okazaniem jednorazowego, imiennego biletu generowanego przez system przed każdym domowym spotkaniem.

Każdy karnetowicz nabywający nowy abonament otrzyma karnet (poprzez odbiór osobisty maksymalnie miesiąc po zakupie lub przesyłkę kurierską), ale - tak jak w przypadku meczów w rundzie jesiennej - nie będzie on fizycznie potrzebny do wejścia na stadion. Karnet będzie miał charakter wieloletniej Karty Widzewiaka, z którą związana będzie możliwość korzystania z różnych usług i benefitów, takich jak zniżka w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź.

Kup karnet na wiosenne mecze Widzewa i wspieraj łodzian w walce o awans do PKO BP Ekstraklasy. Przeżyj #MILIONemocji, kolekcjonuj #MILIONwspomnień i pokonaj za RTS-em #MILIONkilometrów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Konferencja DiMedical

Konferencja DiMedical

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela