Aktualności

Gramy w 12 - weź udział w prezentacji drużyny Widzewa Łódź

W środę 28 lipca odbędzie się prezentacja pierwszej drużyny czterokrotnego mistrza Polski. W trakcie wydarzenia zaplanowano premierę nowych strojów meczowych marki Kappa.

Piłkarze Widzewa w niedzielę 1 sierpnia o godz. 12:40 zainaugurują nowy sezon Fortuna 1 Ligi. Do Serca Łodzi przyjadą piłkarze Sandecji Nowy Sącz, którzy jako pierwsi sprawdzą formę widzewiaków. Nim zacznie się walka o ligowe punkty, zawodnicy Widzewa zaprezentują się przed swoimi kibicami!

Od czasu reaktywacji prezentacja zespołu Widzewa odbywała się poza stadionem przy al. Piłsudskiego 138. W pamięci fanów zapisało się pierwsze takie wydarzenie, które miało miejsce bezpośrednio przed startem rozgrywek IV ligi. Uroczystość odbyła się przy Zespole Szkół Salezjańskich i w tamtym czasie była swoistym symbolem restartu, który nastąpił w najnowszej historii Klubu. W kolejnych latach fani Widzewa mogli obejrzeć prezentacje piłkarzy między innymi w trakcie pikniku w Parku 3 Maja lub w gościnnych progach Centralnego Muzeum Włókiennictwa i EC1.

W tym roku prezentacja drużyny odbędzie się po raz pierwszy w widzewskim domu, czyli w Sercu Łodzi. Impreza rozpocznie się o godz 19:10 w środę 28 lipca. Kibice zasiądą na słynnej trybunie "pod zegarem" - czyli na sektorze D. Z fanami czterokrotnego mistrza Polski spotka się cała pierwsza drużyna, sztab szkoleniowy, a także Mateusz Dróżdż - prezes spółki Widzew Łódź. O oprawę zadba Klub wspólnie z grupą Ultras Widzew. Sektor będzie dostępy od godz. 18:00, a równolegle będzie otwarty oficjalny sklep Widzewa Łódź i uruchomione zostaną dodatkowe stanowiska sprzedażowe. Wydarzenie nie będzie miało rangi imprezy masowej, dlatego na sektorze D zasiądzie maksymalnie 950 kibiców. Pozostali fani będą mogli obejrzeć prezentację za pośrednictwem telewizji WidzewTV.

Ważnym akcentem przedsezonowej imprezy będzie przedstawienie nowych, dedykowanych wzorów strojów meczowych dla pierwszej drużyny. Zawodnicy Widzewa Łódź w sezonie 2021/22 będą występować w kompletach czerwonych i białych. Kolor trzeciego zestawu pozostaje na razie tajemnicą, a jego premiera nastąpi właśnie w trakcie prezentacji. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pierwszeństwo zakupu koszulek meczowych otrzymają posiadacze karnetów, dla których zostanie uruchomiony specjalny preorder - ruszy on równocześnie z prezentacją.

Zapisy na prezentację rozpoczną się w piątek 23 lipca o godz. 19:10, za pośrednictwem dedykowanej platformy. Zgłosić się może każdy kibic, bez względu na posiadanie karnetu. O zapisie na prezentację będzie decydować kolejność zgłoszeń, a zakwalifikowani kibice otrzymają certyfikat do okazania na wejściu.

Przypominamy, że prezentacja Widzewa Łódź zostanie zorganizowana zgodnie z zasadami przeciwdziałania pandemii COVID-19. Z tego powodu kibiców poruszających się na sektorze będzie obowiązywało noszenie maseczek i dezynfekcja rąk, zachowanie odstępów, a także zajmowanie co drugiego miejsca na trybunie.

Kampania karnetowa po raz kolejny udowodniła, że #PółPolski to My. Weź udział w prezentacji i pokaż drużynie Widzewa Łódź, że zawsze gra w dwunastu! 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Widzew Łódź - GKS Tychy 19.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela