Aktualności

Godzinne studio przed szlagierem z Legią!

Rozpocznij przeżywanie piłkarskiego święta w Fortuna Pucharze Polski już od godziny 16:45! W studiu WidzewTV na kibiców czeka masa danych, informacji i ciekawostek na temat środowej rywalizacji.

Mecz 1/16 finału "Pucharu Tysiaca Drużyn" z Legią Warszawa przypadł na dzień 110. urodzin Widzewa Łódź, jeszcze wzmacniając rangę tej wyjątkowej rocznicy. Wieloletnia rywalizacja z zespołem "Wojskowych" budzi wśród kibiców czerwono-biało-czerwonych ogromne emocje i z tego powodu przedmeczowe studio rozpocznie się już o godz. 16:45.

Fanów tradycyjnie powitają Arkadiusz Stolarek i Andrzej Rybski, którzy spróbują rozpracować najbliższego rywala piłkarzy Enkeleida Dobiego, zasypią widzów statystykami i spróbują wskazać atuty drużyny gospodarzy i słasze strony gości. Kibice, którzy zasiądą przed monitorami WidzewTV (SUBSKRYBUJ), będą mieli możliwość obejrzeć fragment wywiadu z Tomasem Perreirą, koordynatorem szkolenia Akademii Widzewa. Będzie to przedsmak dłuższego filmu, którego premiera już niebawem.

O godz. 17:40 rozpocznie się 80. starcie pomiędzy Widzewem Łódź i Legią Warszawa. Za komentarz będzie odpowiadać duet "PoStolar", czyli Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek, którzy za pośrednictwem radia Widzew.FM i kanału klubowej telewizji będą relacjonować przebieg widowiska, którego stawką będzie awans do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski.

Po meczu zachęcamy kibiców do ponownej wirtualnej wizyty w studiu WidzewTV, gdzie rozpocznie się studio połączone z konferencją prasową. Rolę eksperta będzie pełnił Vladimir Bednar, były piłkarz i trener czterokrotnego mistrza Polski.

***

Widzew Łódź - Legia Warszawa / środa 25 listopada 2020 r. godz. 17:40 / transmisja radiowa: Widzew.FM / WidzewTV, studio przedmeczowe: WidzewTV, transmisja telewizyjna: Polsat Sport


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela