Aktualności

GKS Jastrzębie - Widzew: Kup bilet sobie i za pół ceny bliskiej osobie!

W piątek 25 września czerwono-biało-czerwoni rozegrają mecz wyjazdowy z GKS-em Jastrzębie. Miejscem rozegrania tego spotkania będzie stadion… przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi.

Zgodnie z ustaleniami pomiędzy oboma klubami i organizatorem rozgrywek, Widzew Łódź będzie organizatorem meczu, którego gospodarzem formalnie, zgodnie z kalendarzem ligowym, będzie GKS Jastrzębie. W związku z tym, mimo że w protokole i terminarzu to jastrzębianie widnieć będą jako gospodarze, mecz w całości zorganizowany zostanie przez Widzew.

Po stronie Widzewa leżeć będą kwestie związane z najmem i obsługą obiektu, ale też sprzedażą biletów czy przyznawaniem akredytacji prasowych. Choć klub z Al. Piłsudskiego 138 nadal czeka na oficjalną decyzję Urzędu Miasta Łodzi dotyczącą możliwości organizacyjni meczu z GKS-em w formie imprezy masowej, otrzymane dotąd opinie odpowiednich służb i rozmowy z urzędnikami potwierdzają, że spotkanie to będzie mogło obejrzeć dopuszczalne obostrzeniami administracyjnymi 9 tysięcy fanów.

Z uwagi na fakt, że spotkanie to nie było uwzględniane w procesie sprzedaży karnetów, a jego gospodarzem formalnie jest GKS Jastrzębie, nie będą w jego przypadku obowiązywać karnety na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021. Bilety na ten mecz trafią do otwartej sprzedaży, a nabyć będzie je można od wtorku od godziny 19:10 drogą elektroniczną.

Klub przygotował na tę okazję specjalną promocją, na podstawie której każdy posiadacz karnetu na mecze domowe Widzewa w sezonie 2020/2021 będzie mógł do biletu kupionego dla siebie dokupić dodatkowy bilet, za pół ceny, dla osoby, która nigdy nie była jeszcze na oficjalnym meczu Widzewa (jej PESEL nie figuruje w biletowo-karnetowej bazie danych).

Mamy nadzieję, że dzięki temu piątkowy mecz z GKS-em Jastrzębie będzie doskonałą okazją, by wszyscy kibice, którzy dotychczas nie mieli okazji przeżywać widzewskich emocji w Sercu Łodzi, zdecydowali się pojawić przy Piłsudskiego 138 i wspólnie dopingować drużynę w walce o kolejne cenne ligowe zwycięstwo.

Liczymy też, ze wspaniali kibice Widzewa, posiadacze (często od wielu lat) karnetów na jego domowe mecze, będą mili okazję pokazać swoim bliskim i znajomym z bliska fenomen społeczny i sportowy, jakim są spotkania rozgrywane w Sercu Łodzi i wspólnie z nimi cieszyć będą się z kolejnych udanych zagrań i bramek zdobywanych przez czerwono-biało-czerwonych.

CENNIK BILETÓW (OTWÓRZ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela