Aktualności

Gdzie znajdziecie księgę pamiątkową dla śp. Ludwika Sobolewskiego?

W sobotę kibice będą mogli wpisać się do specjalnej księgi pamiątkowej przy wejściu nr 2 na stadion, w godzinach 13:00 - 17:00.

Przed meczem ze Stalą Stalowa Wola wystawiona dla kibiców zostanie księga pamiątkowa pt. "Widzew to dla nas też cały świat". Będzie w niej można podpisać się i w ten sposób oddać cześć świętej pamięci Ludwikowi Sobolewskiemu, twórcy Wielkiego Widzewa.

Z uwagi na olbrzymie zainteresowanie kibiców możliwością wpisania się do księgi, która docelowo zostanie umieszczona w podstawie pomnika "Twórców Wielkiego Widzewa", klub zdecydował się przygotować w dniu meczu ze Stalą specjalne stanowisko przy wejściu nr 2. Pierwotnie księga wystawiona miała być w oficjalnym sklepie Widzewa, który jednak w dniu meczowym jest tak oblegany, że mogłoby to spowodować dodatkowe utrudnienia.

W sobotę kibice przy wejściu nr 2 do księgi będą mogli wpisywać się w godzinach 13:00 - 17:00. Później swoje wpisy złożą goście honorowi zaproszeni na uroczystość odsłonięcia pomnika „Twórców Wielkiego Widzewa”, która rozpocznie się o godzinie 17:30 pod trybuną D. Kibice będą mieli jednak jeszcze cały przyszły tydzień (od poniedziałku 3 grudnia do soboty 8 grudnia i "Widzewskiej Choinki” włącznie), żeby umieścić w księdze swoje podziękowania dla legendarnego prezesa - tym razem już w oficjalnym sklepie Widzewa. Serdecznie zapraszamy do pozostawiania swoich wpisów.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela