Aktualności

Gala Boksu o Puchar Starosty Piotrkowskiego oraz Wójta Gminy Moszczenica

W weekend w Moszczenicy została zorganizowana Gala Boksu o Puchar Starosty Piotrkowskiego oraz Wójta Gminy Moszczenica. Najlepiej podczas zawodów wypadła bokserska sekcja Widzewa.

W sobotę w Hali Sportowej Gminno-Szkolnej w Moszczenicy odbyła się Gala Boksu "O Puchar Starosty Piotrkowskiego oraz Wójta Gminy Moszczenica". Do gali zostało zgłoszonych 77 zawodników i zawodniczek z 14 klubów: Akademia Walki Warszawa, Broń Radom, KS Skalnik Wiśniówka, KS Boks Lublin, BKS Radomiak Radom, Włókiennik Łódź, MGKS Gwarek Łęczna, RKB Boxing Radom, Champion Włocławek, MUKS Widzew Łódź, WDA Świecie, Nokaut Radomsko, Broń Radom, Boks-Tur Łódź, Łódzka Akademia Sportu oraz zawodniczki i zawodnicy niestowarzyszeni z Piotrkowa Trybunalskiego i Łodzi.

W trakcie Gali odbyły się 33 pojedynki, poniżej pełne zestawienie walk:

 

 

     
 

Nr

Waga

Narożnik

Zawodnik

Klub

Werdykt

 
 

1

75/S

czerw.

Rafał Perczyński

Akademia Walki Warszawa

3:0

 
 

nieb

Kamil Kobyłecki

Broń Radom

 

 
 

2

63/K

czerw.

Patryk Marczykowski

niestowarzyszony Łódź

3:0

 
 

nieb

Tomasz Lasota

niestowarzyszony Piotrków Tryb.

 

 
 

3

63/K

czerw.

Justyna Paradowska

niestowarzyszony Łódź

 

 
 

nieb

Angelika Pakuła

KS Skalnik Wiśniówka

0:3

 
 

4

70/K

czerw.

Beata Stasicka

KS Boks Lublin

 

 
 

nieb

Wiktoria Bartosiak

BKS Radomiak Radom

1:2

 
 

5

69/S

czerw.

Szymon Ciosek

KS Boks Lublin

 

 
 

nieb

Bartłomiej Włodarczyk

niestowarzyszony Łódź

0:3

 
 

6

48/K

czerw.

Jakub Dziubiński

Włókiennik Łódź

2:1

 
 

nieb

Hubert Olesiuk

MGKS Gwarek Łęczna

 

 
 

7

52/K

czerw.

Mateusz Ćwirzeń

MGKS Gwarek Łęczna

 

 
 

nieb

Paweł Brach

BKS Radomiak Radom

3:0

 
 

8

54/K

czerw.

Jakub Szafrański

RKB Boxing Radom

 

 
 

nieb

Adrian Sęderecki

Widzew Sulejów

0:3

 
 

9

57/K

czerw.

Patryk Raszyński

niestowarzyszony Łódź

3:0

 
 

nieb

Dorian Tomczak

Champion Włocławek

 

 
 

10

63/K

czerw.

Wiktor Hładko

Champion Włocławek

 

 
 

nieb

Krystian Ciosek

KS Boks Lublin

1:2

 
 

11

66/K

czerw.

Iwan Glebko

MUKS Widzew Łódź

3:0

 
 

nieb

Jakub Bujała

RKB Boxing Radom

 

 
 

12

54/J

czerw.

Izabela Turska

KS Boks Lublin

TKO 1

 
 

nieb

Justyna Sadzińska

WDA Świecie

 

 
 

13

57/J

czerw.

Ewelina Kalinowska

niestowarzyszony Łódź

 

 
 

nieb

Wiktoria Gburczyk

WDA Świecie

0:3

 
 

14

52/J

czerw.

Mikołaj Malong

Włókiennik Łódź

 

 
 

nieb

Alan Walaszek

Champion Włocławek

0:3

 
 

15

56/J

czerw.

Damian Szczepański

BKS Radomiak Radom

2:1

 
 

nieb

Igor Kowalski

Champion Włocławek

 

 
 

16

64/J

czerw.

Dominik Kowalski

Champion Włocławek

3:0

 
 

nieb

Piotr Paszczuk

niestowarzyszony Łódź

 

 
 

17

69/J

czerw.

Michał Wasylyszyn

MUKS Widzew Łódź

3:0

 
 

nieb

Marcel Wańkowski

Champion Włocławek

 

 
 

18

69/J

czerw.

Bartłomiej Opala

MUKS Widzew Łódź

 

 
 

nieb

Dominik Dziurawiec

MGKS Gwarek Łęczna

1:2

 
 

19

75/J

czerw.

Kamil Patyk

MUKS Widzew Łódź

 

 
 

nieb

Gustaw Cieślar

niestowarzyszony Łódź

0:3

 
 

20

75/J

czerw.

Hubert Eksztajn

Włókiennik Łódź

2:1

 
 

nieb

Bartłomiej Zagaj

Nokaut Radomsko

 

 
 

21

51/S

czerw.

Andżelika Żuraw

WDA Świecie

 

 
 

nieb

Anita Kamińska

KS Boks Lublin

TKO 2

 
 

22

69/S

czerw.

Dmytro Voitiunik

Broń Radom

 

 
 

nieb

Kamil Sobierajski

KS Skalnik Wiśniówka

0:3

 
 

23

64/S

czerw.

Maciej Nowakowski

niestowarzyszony Łódź

 

 
 

nieb

Rafał Grabowski

RKB Boxing Radom

1:2

 
 

24

64/S

czerw.

Łukasz Pełka

Nokaut Radomsko

 

 
 

nieb

Adrian Grzmil

RKB Boxing Radom

0:3

 
 

25

64/S

czerw.

Adrian Adamczewski

MUKS Widzew Łódź

3:0

 
 

nieb

Daniel Kaczmarek

niestowarzyszony Łódź

 

 
 

26

69/S

czerw.

Mateusz Orynek

Broń Radom

 

 
 

nieb

Kevin Nowak

niestowarzyszony Łódź

2:1

 
 

27

75/S

czerw.

Patryk Radoń

niestowarzyszony Łódź

3:0

 
 

nieb

Kamil Studniarek

Nokaut Radomsko

 

 
 

28

75/S

czerw.

Kamil Sójkowski

niestowarzyszony Łódź

TKO 1

 
 

nieb

Jakub Dąbek

Włókiennik Łódź

 

 
 

29

81/S

czerw.

Marek Krygier

niestowarzyszony Łódź

 

 
 

nieb

Mikołaj Kurasiewicz

Boks-Tur Łódź

1:2

 
 

30

81/S

czerw.

Sylwester Bidziński

RKB Boxing Radom

 

 
 

nieb

Dżochar Malinowski

niestowarzyszony Łódź

1:2

 
 

31

91/S

czerw.

Jakub Martys

Broń Radom

3:0

 
 

nieb

Karol Pawelus

Włókiennik Łódź

 

 
 

32

91/S

czerw.

Bartłomiej Domagała

Włókiennik Łódź

TKO 3

 
 

nieb

Krzyszof Ogłoza

Broń Radom

 

 
 

33

91+/S

czerw.

Damian Piasecki

Łódzka Akademia Sportu

3:0

 
 

nieb

Mateusz Janu

Widzew Sulejów

 

 
               

 

 

 

   

 

Zajęte miejsce

Nazwa klubu

Ilość zdobytych punktów

I

MUKS Widzew Łódź

15

II

Włókiennik Łódź

12

III

KS Boks Lublin

11

IV

Champion Włocławek

10

V

RKB Boxing Radom

9

V

BKS Radomiak Radom

9

VI

Broń Radom

7

VII

KS Skalnik Wiśniówka

6

VIII

MGKS Gwarek Łęczna

5

VIII

WDA Świecie

5

IX

Akademia Walki Warszawa

3

IX

Nokaut Radomsko

3

IX

Boks-Tur Łódź

3

IX

Łódzka Akademia Sportu

3

 

Po zakończeniu Gali zostały wręczone nagrody specjalne:

1. Najlepsza zawodniczka gali - Angelika Pakuła KS Skalnik Wiśniówka

2. Najlepszy zawodnik gali - Michał Wasylyszyn MUKS Widzew Łódź

3. Najlepszy technik gali - Gustaw Cieślar niestowarzyszony Łódź

4. Najlepszy klub gali - MUKS Widzew Łódź


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 26.07.2017 r.

Trening 26.07.2017 r.

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela