Aktualności

Fundacja Gajusz i Zosia Bigos ze wsparciem od zawodników Widzewa i ET Promo

Pierwsze wpłaty charytatywne ufundowane przez firmę ET Promo trafiły już na konta potrzebujących. Karol Danielak zdecydował się wesprzeć Fundację Gajusz, a Dominik Kun - 3-miesięczną Zosię Bigos, która walczy z SMA.

W sezonie 2021/2022 kibice Widzewa Łódź po każdym meczu domowym poprzez głosowanie w aplikacji mobilnej wybierają najlepszego zawodnika spotkania. Sponsorem plebiscytu jest firma ET Promo, która od kilku lat wspiera Widzew Łódź. ET Promo w sposób kompleksowy zajmuje się pakowaniem produktów spożywczych oraz przemysłowych, zgodnie z hasłem "od projektu do gotowego produktu". Dzięki wsparciu firmy, zwycięzca każdego plebiscytu otrzymuje pamiątkową statuetkę, a także bon o wartości 1000 złotych do przekazania na cele charytatywne.

Zwycięzcą plebiscytu po pierwszym domowym meczu przeciw Sandecji Nowy Sącz został Karol Danielak, który zdecydował, że 1000 zł trafi do łódzkiej Fundacji Gajusz. Fundacja prowadzi m.in. hospicjum stacjonarne dla nieuleczalnie chorych, często porzuconych dzieci, hospicjum perinatalne, w którym pomaga dzieciom urodzonym z wadami letalnymi oraz wspiera ich rodziców, jak również Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie, w którym pomoc otrzymują m.in. dzieci będące ofiarami przemocy czy wypadków. Fundację można wspierać m.in. poprzez darowizny przez stronę internetową [WESPRZYJ FUNDACJĘ GAJUSZ].

1000 zł od Dominika Kuna, zwycięzcy plebiscytu po meczu z Chrobrym Głogów, trafiło do 3-miesięcznej Zosi Bigos z Tomaszowa Mazowieckiego, która walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni. Jedyną szansą na wyzdrowienie jest dla dziewczynki jednorazowa terapia genowa, zwana również najdroższym lekiem świata. Jej koszt to 9 mln zł - dla dziecka najlepiej byłoby, gdyby rozpoczęło terapię jeszcze w październiku. Zbiórkę prowadzoną przez rodziców Zosi można wesprzeć poprzez portal SiePomaga [KLIKNIJ I POMÓŻ ZOSI BIGOS].


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 GKS Tychy 22
4 Miedź Legnica 21
5 Arka Gdynia 20
6 Sandecja Nowy Sącz 19
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
Pełna tabela